Balsam do skóry i krótkiej brody od NIVEA MEN

balsam do skóry i krótkiej brodyBalsam do skóry i krótkiej brody NIVEA MEN jest idealny do codziennej pielęgnacji. To natychmiastowa ulga przy pięciu oznakach podrażnionej skóry i swędzeniu wywołanym odrastającym zarostem. Formuła z olejkiem migdałowym, rumiankiem oraz 0% alkoholu nawilża, uspokaja skórę oraz zmiękcza zarost. Nowość dostępna jest w nowoczesnej metalowej butelce.

Mężczyźni doceniają funkcjonalność, lubią dobry design i chwalą sobie prostotę. Jednak to, czego nie lubią to z pewnością podrażniona skóra po goleniu lub swędzący kilkudniowy zarost. A niezależnie od tego czy mężczyźni golą się, czy nie NIVEA MEN ma dla nich rozwiązanie.

Balsam do skóry i krótkiej brody – działanie

Eksperci NIVEA MEN od lat pomagają przygotowywać mężczyzn do codziennych wyzwań i wprowadzają kolejne nowości odpowiadające na ich różne potrzeby. Właśnie dlatego znana oraz skuteczna ochrona dla skóry wrażliwej NIVEA MEN Sensitive została rozszerzona o nowy balsam do skóry i krótkiej brody, który zapewnieni natychmiastową ulgę przy pięciu oznakach podrażnionej skóry takich jak pieczenie, zaczerwienienie, wysuszenie, napięcie skóry, swędzenie wywołane odrastającym zarostem.

Lekka formuła zawiera olejek migdałowy – znany ze swoich pielęgnacyjnych właściwości – rumianek, który łagodzi podrażnienia oraz 0% alkoholu. Balsam jest lekki i idealnie wchłania się w skórę, dlatego jest idealny do codziennej i szybkiej pielęgnacji.

Cena: 35 zł (125 ml)

Ocen: 8
Nie ma jeszcze komentarzy

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie będzie publikowany