Kosmetyki NIVEA na wakacje

kosmetyki NIVEAKosmetyki Nivea warto zabrać na wakacje. Szczególnie te z letniej limitowanej serii. Są to trzy nowe antyperspiranty oraz kwiatowe żele pod prysznic, które przywodzą na myśl egzotyczne wakacje. Nie możesz więc ich pominąć w codziennej pielęgnacji.

Kosmetyki NIVEA – daj się ponieść zapachom

Nowe letnie warianty antyperspirantów NIVEA Take me to zapewniają długotrwałe uczucie świeżości o zapachach orchidei, hibiskusa oraz kwiatu lotosu przywołując Brazylię, Hawaje i Bali. Dodatkowo gwarantują skuteczną ochronę przez 48h i nie zawierają alkoholu etylowego.

Z kolei formuła limitowanych żeli pod prysznic NIVEA Take me to o pielęgnującej kremowej konsystencji zamienia się w jedwabistą pianę pozostawiając skórę nawilżoną i otoczoną kwiatowymi, lekkimi zapachami inspirowanymi Tajlandią, Meksykiem i Kubą.

Kosmetyki NIVEA – co zawiera seria

AntyperspirantTAKE ME TO BRAZIL

Zapewnia 48-godzinne uczucie świeżości z dodatkiem egzotycznego i uwodzącego zapachu orchidei. Nie zawiera alkoholu etylowego. Cena: 12,60 zł (150 ml)

Antyperspirant -TAKE ME TO HAWAII

Skuteczna ochrona przed poceniem o zapachu hibiskusa. Nie zawiera alkoholu etylowego. Cena: 12,60 zł (150 ml)

Antyperspirant – TAKE ME TO BALI

Orzeźwiająca świeżość przez cały dzień, dzięki zawartości przyjemnego zapachu kwiatu lotosu. Nie zawiera alkoholu etylowego. Cena: 12,60 zł (150 ml)

Żel pod prysznic – TAKE ME TO THAILAND

Pielęgnujący żel pod prysznic z drogocennymi perełkami olejków i aksamitną pianą rozpieszcza zmysły zapachem egzotycznych kwiatów. Pozostawia uczucie nawilżonej skóry. Cena: 15,50 zł (500 ml)

Żel pod prysznic – TAKE ME TO MEXICO

Kremowy żel pod prysznic o diamentowym blasku  otacza skórę jedwabistą pianą pozostawiając ją nawilżoną, podczas gdy kobiecy zapach dalii oczarowuje zmysły. Cena: 15,50 zł (500 ml)

Żel pod prysznic – TAKE ME TO CUBA

Pielęgnujący żel pod prysznic o kremowej konsystencji otacza skórę jedwabistą pianą i pozostawia po sobie delikatny, kwiatowy zapach wraz z uczuciem nawilżonej skóry. Cena: 15,50 zł (500 ml)

Ocen: 1
Nie ma jeszcze komentarzy

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie będzie publikowany