Płyn do kąpieli dla dzieci NIVEA BABY & Disney Junior!

płyn do kąpieli dla dzieciJunior „Myszka Miki: Zamieszani w przygody”. Płyn do kąpieli dla dzieci oraz szampon i płyn do kąpieli 2w1, czyli pachnące i urocze umilacze każdej kąpieli maluchów. To też idealny sposób na rozpoczęcie wieczornego rytuału. Codzienne kilka minut przeznaczone tylko na pluskanie w wodzie może być świetną okazją do zabawy.

Dzieci uwielbiają wodę i zabawę, ponieważ to czas bliskości i beztroskiej zabawy. NIVEA Baby wie o tym doskonale, ponieważ od lat pomaga rodzicom dbać o higienę ich maluchów, tak by chwile spędzone w wodzie były dla dzieci wyjątkowe i niezapomniane!

Płyn do kąpieli dla dzieci – nowa seria Disneya

Bohaterowie serialu Disney Junior „Myszka Miki: Zamieszani w przygody” to jedne z najbardziej lubianych postaci najmłodszych. Miki, Minnie, Donald, Daisy, Pluto i Goofy wywołują uśmiech wśród dzieci i dorosłych, dlatego NIVEA Baby wprowadza limitowaną linię kosmetyków NIVEA Baby & Disney Junior, w której skład wchodzą: płyn do kąpieli oraz szampon i płyn do kąpieli 2w1. Dzięki opakowaniom z ulubionymi bohaterami, NIVEA Baby zachęca najmłodszych do kąpieli oraz zapewnia im czas pełen zabawy, relaksu i radości.

Płyn do kąpieli dla dzieci – dwa kosmetyki do wyboru

  1. NIVEA BABY TODDIES PŁYN DO KĄPIELI
    Łagodnie myje skórę dziecka. Dzięki kremowej formule pomaga chronić przed wysuszeniem skóry, sprawiając, że skóra po kąpieli jest miękka i gładka. Zmiękcza wodę, by codzienna kąpiel była dla dziecka jeszcze przyjemniejsza. Z wyciągiem z rumianku. Nie zawiera mydła. Nie szczypie w oczy. Cena: 21,99 zł (500 ml)
  2. NIVEA BABY TODDIES SZAMPON I PŁYN DO KĄPIELI 2W1
    Łączy funkcje dwóch produktów. Dzięki wyjątkowo łagodnej formule stworzonej specjalnie dla skóry skłonnej do podrażnień, delikatnie myje włosy i wrażliwą skórę dziecka. Sprawia, że włosy i skóra są gładkie i miękkie, a codzienna kąpiel staje się dla dziecka szczególną przyjemnością. Nie zawiera mydła. Nie szczypie w oczy. Łatwo się spłukuje. Cena: 21,99 zł (500 ml)
Ocen: 2
Nie ma jeszcze komentarzy

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie będzie publikowany