Nivea – kąpiel w źródlanej wodzie świetnie nawilży skórę

kosmetyki niveaWiemy, że nie nawilżymy skóry podczas kąpieli, bo nie pobieramy wody z zewnątrz. Dlatego tak ważne jest stosowanie odpowiednich kosmetyków, które rzeczywiście pomogą nam utrzymać odpowiednie nawilżenie skóry.

Składników higroskopijnych jest wiele, choćby gliceryna, mocznik, czy naturalny aloes. Można także zatrzymywać wodę w naskórku „nakrywając” go lipidowymi, odżywczymi składnikami, czyli stosując bardziej tłuste kremy. Taka warstwa działa jak bariera dla wyparowującej z nas wody, więc pośrednio uzyskujemy nawilżenie. Jednak najlepszym sposobem na szybkie i trwałe nawodnienie skóry jest wykorzystanie jej naturalnego składnika i własnego potencjału.

Kwas hialuronowy wydaje się być jednym z najlepszych wyborów. Naturalnie produkowany przez skórę jest najsilniejszą substancją higroskopijną! Niestety produkcja ta drastycznie maleje z wiekiem, dlatego tak ważna jest jego suplementacja w postaci kosmetyków, np. NIVEA HYDRA SKIN EFFECT. Jego wyjątkowość w kosmetyce polega nie tylko na biernym uzupełnianiu niedoboru związanego z wiekiem, ale także na aktywnym pobudzeniu komórek do jego produkcji! Pozwala wykorzystać naturalny, wewnętrzny nawilżający potencjał skóry!

NIVEA Hydra Skin Effect dla 72h nawodnienia

Innowacyjna formuła NIVEA Hydra Skin Effect wypełniona czystym kwasem hialuronowym [HA], nie tylko zapewnia intensywne nawilżenie skóry i widoczne wygładzenie, ale także aktywuje komórki skóry do 3-krotnie większej produkcji własnego kwasu hialuronowego.

Micelarny żel do mycia twarzy HYDRA SKIN EFFECT – 150 ml (23,99 zł)

Płyn micelarny HYDRA SKIN EFFECT – 400 ml (23,99 zł)

Żel na dzień NIVEA HYDRA SKIN EFFECT MOC NAWILŻENIA – 50 ml (47,99 zł)

Żel na noc NIVEA HYDRA SKIN EFFECT MOC NAWILŻENIA – 50 ml (47,99 zł)

Esencja-serum głęboko nawadniające NIVEA HYDRA SKIN EFFECT – 50 ml (59,99 zł)

7-dniowa kuracja w ampułkach HYDRA SKIN EFFECT – 7 x 1 ml (59,99 zł)

Ocen: 1
Nie ma jeszcze komentarzy

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie będzie publikowany