Kosmetyki do opalania NIVEA Sun Protect & Moisture

kosmetyki do opalaniaKosmetyki do opalania to bardzo ważne preparaty na lato. Wesprzyj barierę ochronną swojej skóry z nawilżającą linią NIVEA SUN Protect & Moisture i w pełni korzystaj z uroków beztroskich, słonecznych dni. Dzięki temu opalanie będzie bezpieczne.

Kosmetyki do opalania – czy Polacy z nich korzystają?

Ilość promieni UV akceptowalna dla naszej skóry zależy od wielu czynników takich jak karnacja, pora roku czy miejsce, w którym się znajdujemy. Aby uniknąć negatywnych skutków kąpieli słonecznych,
a więc oparzeń czy reakcji alergicznych, warto zabezpieczyć skórę oraz sięgnąć po sprawdzoną i skuteczną pielęgnację. A fakty mówią same za siebie: w Polsce świadomość związana z bezpiecznym opalaniem stale wzrasta, a konsumenci coraz częściej decydują się na zakup kosmetyków z wyższym stopniem ochrony przeciwsłonecznej.

Dane pokazują, że około 65% kupowanych przez Polaków produktów stanowią już te z SPF 30 i wyższym. Za sprawą wzrastającej świadomości szkodliwości długiego przebywania na słońcu bez odpowiedniej protekcji, segment kosmetyków ochrony przeciwsłonecznej szybko się rozwija i rośnie rok do roku o około 20%.

Kosmetyki do opalania – seria NIVEA SUN Proyect & Moisture

Zróżnicowaną pod względem wysokości SPF gamę kosmetyków NIVEA proponuje w swojej linii NIVEA SUN Protect & Moisture, która wspiera barierę ochronną skóry i zabezpiecza ją zarówno przed oparzeniami słonecznymi, jak i przed starzeniem się spowodowanym promieniowaniem UV.

Co równie ważne w ciepłe dni – NIVEA SUN Protect & Moisture dba o głębokie nawilżenie skóry narażonej na przesuszenie. Dzięki zróżnicowaniu produktów z linii każdy znajdzie coś dla siebie, a naturalna i zdrowa opalenizna będzie na wyciągnięcie ręki każdego słonecznego dnia.

W skład serii wchodzą następujące kosmetyki:

Nawilżający balsam do opalania SPF 15cena: 32,99 zł (200 ml)

Nawilżający balsam do opalania SPF 20cena: 32,99 zł (200 ml)

Nawilżający balsam do opalania SPF 30cena: 30,99 zł (200 ml)

Nawilżający balsam do opalania SPF 50+cena: 29,99 zł (100 ml); 44,99 zł (200 ml)

Nawilżający spray do opalania SPF 20cena: 32,99 zł (200 ml)

Nawilżający spray do opalania SPF 30 – cena: 44,99 zł (200 ml)

Ocen: 2
Nie ma jeszcze komentarzy

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie będzie publikowany