Pielęgnacja ciała: suflety do ciała NIVEA

pielęgnacja ciałaPielęgnacja ciała jest bardzo ważna, jeśli chcemy by skóra była odpowiednio odżywiona i nawilżona. Nasza skóra bywa wymagająca, a dodatkowo lubi być rozpieszczana. Chcemy, aby zawsze była jedwabiście gładka, intensywnie odżywiona i nawilżona, a przy tym bosko pachniała.

Taki efekt dają nowe Suflety do ciała NIVEA, które pokochasz za formułę, nowoczesne opakowanie i pięknie pachnącą skórę. Od teraz codzienna pielęgnacja będzie jeszcze bardziej przyjemna niż dotychczas.

Suflety do pielęgnacji ciała

Nowe NIVEA Suflety do ciała z drogocennymi perełkami olejku w kremie, zapewniają 24-godzinne nawilżenie, pozostawiając skórę jedwabiście miękką bez uczucia lepkości. Dodatkowym atutem są przyjemne zapachy, które utrzymują się na skórze przez cały dzień. Linię tworzy Suflet do ciała o tropikalnym zapachu kokosa i z perełkami olejku monoi oraz kwiat wiśni z olejkiem jojoba. Olejki w kremie i wygodnym opakowaniu pozwalają na łatwą aplikację oraz wykorzystanie produktu w całości.

NIVEA SUFLET DO CIAŁA KOKOS I OLEJEK MONOI

Intensywnie nawilżający, delikatny olejek w kremie, który pozostawia skórę jedwabiście gładką, bez uczucia lepkości. Zawiera drogocenne perełki olejku monoi. Zapewnia głębokie, 24-godzinne nawilżenie. Szybko się wchłania i nie pozostawia lepkiej warstwy. Cena: 24,99 zł (200 ml)

NIVEA SUFLET DO CIAŁA KWIAT WIŚNI I OLEJEK JOJOBA

Subtelny zapach kwiatu wiśni i perełki olejku to połączenie, które zapewnia głębokie, 24-godzinne nawilżenie bez klejącej się warstwy. Zawiera drogocenne perełki olejku jojoba. Zapewnia głębokie, 24-godzinne nawilżenie. Szybko się wchłania i nie pozostawia lepkiej warstwy. Cena: 24,99 zł (200 ml)

Ocen: 2
Nie ma jeszcze komentarzy

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie będzie publikowany