Perełki zapachowe Lenor Unstoppables

 

lenor

Twoje pranie może mieć fantastyczny zapach. Możesz tez zapach sobie sama tworzyć. A to wszystko za sprawą perełek zapachowych Lenor Unstoppables.

Aby pomóc miłośnikom zapachów przekształcić ich rutynowe pranie w porywająco świeże doświadczenie, Lenor opracował specjalne skoncentrowane perełki zapachowe. Wygodna i bardzo łatwa w użyciu forma perełek zapachowych, pozwala kontrolować ilość produktu, który zostanie dodany do każdego załadunku prania, a tym samym decydować o intensywności uzyskanego zapachu. Dodatkowo dzięki trzem wariantom zapachowym perełki Lenor Unstoppables pozwalają łączyć i miksować wonie. W zależności od Twojego humoru i nastroju, wsyp odpowiednią ilość perełek do bębna pralki, następnie włóż ubrania i środek piorący. Dodaj także płyn do płukania tkanin Lenor i odkryj świeżość, której jeszcze nigdy nie doświadczyłeś. W rezultacie, dzięki innowacyjnemu podejściu do prania, perełki zapachowe Lenor Unstoppables uwalniają swój zapach i nasycają nim włókna Twoich ubrań, aby zapewnić do 12 tygodni świeżości.

Jak działają perełki do prania

Nowe i innowacyjne perełki zapachowe Lenor Unstoppables zawierają wysoki poziom składników zapachowych – w rzeczywistości ich ilość jest dziewięciokrotnie wyższa niż w płynach do płukania tkanin Lenor. Można powiedzieć, że Lenor Unstoppables to „perfumy” dla naszego prania. Natomiast płyny do płukania z niższą zawartością składników zapachowych, pod względem intensywności zapachu można porównać do wody toaletowej. Perełki zapachowe wystarczy umieścić w bębnie pralki, a produkt rozpuści się podczas prania w każdym typie pralki oraz w dowolnej temperaturze.

Kolekcja perełek Lenor Unstoppables:

Perełki zapachowe Lenor Unstoppables występują w 3 wariantach.
Unstoppables Fresh – Połączenie minerałów z aromatem lilii wodnej i świeżymi, zielonymi nutami górnymi nadaje tym perełkom ich morski charakter.
Unstoppables Bliss – Egzotyczna mieszanka czerwonych jagód i wiśni w połączeniu z białym kwiatem jaśminu i nutą słodkiej brzoskwini.
Unstoppables Lavish – Luksusowy zapach zainspirowany perfumami, który stanowi połączenie czerwonych róż z nutami brzoskwini.

Cena: 21,99 zł

Ocen: 1
Nie ma jeszcze komentarzy

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie będzie publikowany