Kosmetyki dla mężczyzn NIVEA MEN

kosmetyki dla mężczyznKosmetyki dla mężczyzn nie budzą już dzisiaj żadnej sensacji. Wizerunek części z panów zmienia się na naszych oczach. Dbają o siebie i potrzebne są im nie tylko kosmetyki do golenia.

Kosmetyki dla mężczyzn – wybierz najlepszy dla siebie

BALSAM DO SKÓRY I KRÓTKIEJ BRODY SENSITIVE: Teraz możesz dbać zarówno o skórę, jak i zarost! Natychmiastowa ulga od 5 oznak podrażnionej goleniem skóry i komfortu związanego z 3-dniowym zarostem. Szybko się wchłania, posiada lekką i nieklejącą się formułę. Pieczenie, zaczerwienienie, wysuszenie, napięcie skóry, swędzenie – znikają! Cena: 36,99 zł (125 ml)

SZAMPON ACTIVE CLEAN: Szampon Nivea MEN Active Clean z węglem aktywnym oraz Active-Power-System pielęgnuje i dokładnie oczyszcza włosy zapewniając uczucie odświeżenia. Dzięki temu włosy są dokładnie oczyszczone z wszelkiego rodzaju zanieczyszczeń, substancji oleistych i produktów do stylizacji. Jest odpowiedni do codziennego stosowania. Tolerancja dla skóry potwierdzona dermatologicznie. Cena: 10,49 zł (200 ml)

SZAMPON 2W1 WŁOSY+BRODA: Szampon Nivea MEN Active Clean z węglem aktywnym oraz Active-Power-System pielęgnuje i dokładnie oczyszcza włosy zapewniając uczucie odświeżenia. Dzięki temu włosy są dokładnie oczyszczone z wszelkiego rodzaju zanieczyszczeń, substancji oleistych i produktów do stylizacji. Jest odpowiedni do codziennego stosowania. Tolerancja dla skóry potwierdzona dermatologicznie. Cena: 13,99 zł (400 ml)

ŁAGODZĄCY ŻEL DO GOLENIA SENSITIVE: NIVEA Men: Łagodzący żel do golenia Sensitive, dzięki technologii Ultra Glide chroni wrażliwą skórę twarzy przed podrażnieniami. Jego ulepszona, delikatna formuła z wyciągiem z rumianku i hammamelisu nie powoduje uczucia pieczenia. Pianka zmiękcza zarost i zapewnia komfortowe i dokładne golenie wrażliwej skóry twarzy, która staje się gładka w dotyku i wygląda na zdrową i zadbaną. Produkt nie zawiera alkoholu etylowego i ma neutralny zapach. Cena: 15,99 zł (200 ml)

Ocen: 1
Nie ma jeszcze komentarzy

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie będzie publikowany