Antyperspirant dla mężczyzn INVICIBLE SPORT od L’Oréal Paris

antyperspirant dla mężczyznAntyperspirant dla mężczyzn jest doskonały dla tych, którzy prowadzą bardzo intensywny tryb życia, a sport stanowi doskonałą odskocznię od stresującej pracy. Prowadząc tak aktywny tryb życia, nadmierna potliwość i przykry zapach to naturalne procesy fizjologiczne. Antyperspiranty dla mężczyzn INVICIBLE SPORT od L’Oréal Paris Men Expert to produkty stworzone do działania właśnie w takich okolicznościach.

Antyperspirant dla mężczyzn w sprayu i w kulce

Antyperspiraty te zapewniają niezwykle wysoką skuteczność w najbardziej ekstremalnych warunkach. Gwarantują maksymalnie długą ochronę przeciwko wilgoci i przykremu zapachowi, nawet przez 96 godzin! INVICIBLE SPORT to pierwsze antyperspiranty L’Oréal Paris Men Expert wzmocnione tlenkiem magnezu – naturalnym składnikiem znanym i cenionym w świecie sportu za swoje ultra-absorpcyjne właściwości. Ponadto charakteryzują się prawdziwie męskim zapachem.

Chcesz mieć pewność, że dezodorant, który wybierzesz zapewni Ci szczególną ochronę i najlepszą skuteczność działania? Wypróbuj INVICIBLE SPORT – rozwiązanie, stworzone z myślą o najbardziej wymagających mężczyznach!

INVICIBLE SPORT antyperspirant dla mężczyzn w sprayu – cena: 12,99 zł (150 ml)

INVICIBLE SPORT antyperspirant dla mężczyzn w kulce – cena: 12,99 zł (50 ml)

Ocen: 0
Nie ma jeszcze komentarzy

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie będzie publikowany