Natura Care: kremy do pielęgnacji dłoni

krem-do-rak

Kremy do rąk Natura Care zaspokajają potrzeby wrażliwej i najbardziej wymagającej  intensywnej pielęgnacji skóry rąk. Wszystkie charakteryzują się bogatą zawartością składników aktywnych. Są przebadane dermatologicznie. 

Nasze dłonie codziennie narażone są na negatywne działanie czynników zewnętrznych takich jak wiatr czy mróz. Niekorzystnie wpływają na nie także różnego rodzaju detergenty, które mogą prowadzić do podrażnień. Warto zadbać o ich właściwą pielęgnację, aby jak najdłużej zachowały młody wygląd. W kremach Natura Care znajdziemy zbiór naturalnych składników m.in.: masło shea, olej lniany, czy wosk pszczeli, które kompleksowo zadbają o naszą skórę. Najlepsze efekty przyniesie regularne stosowanie produktów, warto więc zachować systematyczność, a dzięki temu nasze dłonie pozostaną gładkie i odżywione.

INNE: Nacomi – odmładzający krem do rąk

Kremy do rąk są uzupełnieniem wprowadzonej w tym roku linii Natura Care, w której  znajdują się już kremy do stóp i balsamy do ciała. W najbliższym czasie pojawią się kolejne nowości – seria do pielęgnacji twarzy Natura Care.

Cała linia Natura Care dostepna jest wyłacznie w sieci drogerii Natura.

Cena: 7,99 zł (75 ml)

Ocen: 0
Nie ma jeszcze komentarzy

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie będzie publikowany