Na zwiększenie objętości włosom – szampon i balsam KLORANE

Na zwiększenie objętości włosom Na zwiększenie objętości włosom stosujemy różne preparaty. Niestety, nie wszystkie działają doskonale. Na rynku pojawił się szampon i balsam na bazie włókien lnu. Włosy stają się pogrubione, sprężyste i lekkie.

Laboratoria KLORANE wybrały odmianę lnu Linum usitatissimum L., ze względu na jej bogactwo w substancje kleiste: prawdziwą naturalną podporę, która wzmacnia i nadaje włosom objętość już od nasady.

Na zwiększenie objętości włosom – szampon na bazie włókien Lnu

Oczyszcza włosy, dodaje im objętości, sprężystości i lekkości. Wyjątkowo lekka formuła wzbogacona we włókna Lnu myje i ułatwia rozczesywanie, nie obciążając włosów. Włosy wzmocnione od nasady aż po same końce sprawiają, że fryzura naturalnie się układa i nie traci objętości. Szampon przeznaczony do włosów cienkich i pozbawionych objętości. Dzięki lekkiej formule bez składników obciążających, oczyszcza i ułatwia rozczesywanie nie obciążając włosów. Cena: 54,20 zł (400 ml)

Na zwiększenie objętości włosom – balsam na bazie włókien Lnu

Wyjątkowo lekka formuła i objętość XXL. Włosy są łatwiejsze w rozczesywaniu i na długo zachowują kształt oraz objętość od nasady aż po same końce. Dzięki nieobciążającej formule balsam błyskawicznie ułatwia rozczesywanie włosów, nadaje im kształt oraz objętość od nasady aż po same końce. Wzmocnione włosy zyskują nie tracą objętości, są lekkie i elastyczne. Sposób użycia: nałożyć balsam na bazie włókien lnu, pozostawić na 2-3 minuty, spłukać. Cena: 44,90 zł (200 ml)

Ocen: 1
Nie ma jeszcze komentarzy

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie będzie publikowany