Roślinny suchy szampon KLORANE na bazie mleczka owsa

Roślinny suchy szamponRoślinny suchy szampon nie jest szkodliwy dla środowiska. Za to gwarantuje natychmiastowy efekt oczyszczonych włosów bez konieczności ich mycia i suszenia. Suchy szampon pomaga również w ułożeniu fryzury i dodaje objętości.

Roślinny suchy szampon na bazie mleczka z owsa

Naturalny odcień pudru sprawia, że stapia się on z kolorem włosów dając niewidoczne wykończenie. Połączenie mleczka z owsa o właściwościach łagodzących i ochronnych, z pudrowymi substancjami zmikronizowanymi, przywraca włosom objętość i lekkość w ciągu kilku minut.

Roślinny suchy szampon do włosów w odcieniach od brązu do czerni

Laboratoria Klorane wprowadziły do składu szamponu pigmenty mineralne, dzięki którym szampon doskonale sprawdzi się dla włosów w odcieniach od brązu do czerni. Naturalny odcień pudru sprawia, że stapia się on z kolorem włosów dając niewidoczne wykończenie. Dzięki naturalnej, beżowej barwie, perfekcyjnie dopasowuje się do ciemnych włosów, a po ich przeczesaniu, zyskuje całkowicie niewidoczne wykończenie.

Cena: 45,00 zł (150 ml)

Klorane poleca również suchy szampon na bazie ekstraktu z pokrzywy. Odświeża przetłuszczające się włosy w każdych warunkach.

Ocen: 0
Nie ma jeszcze komentarzy

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie będzie publikowany