Kosmetyki do włosów Klorane: pielęgnacja przeciwsłoneczna

kosmetyki do włosówSpecjalne kosmetyki do włosów potrzebne są latem. Słońce pozytywnie działa na nasze samopoczucie, natomiast na kondycje włosów ma niezwykle negatywny wpływ. Marka Klorane wychodzi temu naprzeciw.

Nadmierna ekspozycja słoneczna jest równie niebezpieczna dla skóry, jak i włosów. Promieniowanie UVA narusza keratynę i melaninę, przez co włosy stają się łamliwe, a ich kolor blaknie. W dodatku promieniowanie UVB powoduje ich suchość i matowienie. Odpowiedzią na ten problem jest wprowadzenie nowej gamy pielęgnacji przeciwsłonecznej.

Kosmetyki do włosów na lato

Formuła linii opiera się na bazie wosku Ylang Ylang, który dzięki swoim niezwykłym właściwościom, podwójnie chroni włosy narażone na słońce. Działa zarówno od wewnątrz, intensywnie odżywiając wszystkie warstwy włosa, jak i od zewnątrz, wytwarzając na ich powierzchni w 100% wodoodporną tarczę ochronną, która zabezpiecza włosy przed promieniowaniem UV, a także przed niszczącym działaniem soli, piasku i chloru.

Nowa gama przeciwsłoneczna jest idealna zarówno do naturalnych, farbowanych, jak i rozjaśnianych włosów.

To niezwykle zmysłowe formuły, zamknięte w przyjemnych, złotych konsystencjach, o wspaniałym, egzotycznym zapachu

OCHRONNY OLEJEK – Wysoka ochrona przed promieniowaniem UV, która ponadto zabezpiecza keratynę włosa, minimalizując ryzyko blaknięcia koloru. Stanowi tarczę ochronną przeciwko niszczącemu działaniu soli, piasku i chloru. Lekka, wodoodporna formuła, pozbawiona silikonu i parabenów, nie obciąża włosów, pozostawiając je lekkie i zabezpieczone. CENA: 46,00 zł (100 ml)

ODŻYWCZY SZAMPON – Łagodna baza myjąca usuwa zanieczyszczenia w postaci soli, piasku i chloru. Dodatkowo odżywia i chroni włókna włosów. Nie zawiera silikonów, a jego formuła jest biodegradowalna. Posiada fizjologiczne pH i może być stosowany z solą morską. CENA:35 zł (200 ml)

REGENERUJĄCY BALSAM – Głęboko odżywiająca formuła, dzięki wzbogaceniu o keratynę roślinną i masło karite, regeneruje włókno włosa i ułatwia rozczesywanie. Nie zawiera silikonów i parabenów, a jego formuła jest biodegradowalna. CENA:46 zł (200 ml)

Ocen: 4
Nie ma jeszcze komentarzy

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie będzie publikowany