Na stawy – preparat z kolagenem 4Flex

na stawyZastanawiasz się co wziąć na stawy, aby lepiej funkcjonowały. Najlepiej sięgnąć po preparaty z kolagenem. Idealnie sprawdzi się tutaj 4Flex – innowacyjny preparat zawierający unikalny kolagen Fortigel®. Każda saszetka to aż 10 g tego unikalnego składnika, który pomaga utrzymać sprawne stawy na dłużej.

Dzięki zhydrolizowanej formie kolagenu wchłania się go aż 95% i gromadzi głównie w tkance chrzęstnej. Aby kuracja przyniosła odczuwalne pozytywne efekty, zalecane jest, by stosować preparat co najmniej przez trzy miesiące.

Na stawy – 4FLec do wyboru

4Flex o smaku czarnej porzeczki – Kolagen Fortigel® + witamina C

Każdy, kto pragnie utrzymać stawy w dobrej kondycji i skończył 30 rok życia, powinien zadbać o prawidłowy poziom kolagenu w swoim organizmie. Z pomocą przychodzi suplement dietey 4Flex (innowacyjny preparat zawierający unikalny kolagen Fortigel® – każda saszetka to aż 10 g tego unikalnego składnika), który pomaga utrzymać sprawne stawy na dłużej. Jego dodatkowym atutem jest ciekawy smak czarnej porzeczki. Zhydrolizowana forma kolagenu ułatwia wchłanianie. Aby kuracja przyniosła odczuwalne pozytywne efekty, zalecane jest, by stosować preparat co najmniej przez trzy miesiące.

4Flex Silver – Kolagen Fortigel® + wapń + witamina D

Z upływem lat kolagen zanika w naszym organizmie, a stawy są mniej elastyczne. Z pomocą przychodzi 4Flex Silver, który dedykowany jest osobom powyżej 55 roku życia. 4Flex to suplement diety, który zawiera przyswajalny hydrolizat kolagenu Fortigel® w formie saszetek z proszkiem. W wersji dla seniorów jego skład został wzbogacony o wapń, która jest potrzebna do utrzymania zdrowych kości oraz pomaga w prawidłowym funkcjonowaniu mięśni. Ponadto suplement w tej wersji jest zalecany osobom wymagającym suplementacji witaminą D. Dostępny jest w formie saszetek z proszkiem, który łatwo rozmieszać w 1 szklance niegazowanej wody, mleka lub jogurtu.

Zobacz też:

Kolagen – wiemy czy naprawdę działa

Kolagen – naturalny sposób regeneracji skóry

4Flex Sport – Wyjątkowe połączenie kolagenu i L-karnityny

4 Flex Sport to suplement diety dostępny w postaci saszetek. Preparat w szczególności rekomendowany jest dla osób, które są aktywne fizycznie. Produkt wpływa korzystnie na kondycję mięśni, stawów i chrząstki – wspomagając je i regenerując. To wyjątkowe połaczenie kolagenu Fortigel® oraz L-karnityny. Białko zawarte w tej wersji kolagenu  przyczynia się do wzrostu i pomaga w utrzymaniu masy mięśniowej oraz zdrowych kości, a zhydrolizowana forma cząsteczki Fortigel® ma optymalną wielkość, co ułatwia wchłanianie.

Ocen: 0
Nie ma jeszcze komentarzy

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie będzie publikowany