Serum do pielęgnacji twarzy – wybierz najlepsze dla siebie

serum do pielęgnacji twarzySerum do pielęgnacji twarzy to kosmetyk który ma wzmocnić jej codzienną pielęgnację oraz pomóc w rozwiązywaniu problemów skórnych. Zawiera silnie skoncentrowane składniki aktywne, dlatego z założenia wykazuje bardziej intensywne działanie niż krem do twarzy. Należy jednak pamiętać, że głównym zadaniem serum jest wzmocnienie działania kremu, a nie jego zastąpienie.

Wprowadź serum do swojej codziennej pielęgnacji, jako dodatkowy element, a Twoja skóra na pewno za to Ci podziękuje. Możesz wybrać produkt, który będzie dla ciebie najlepszy.

Serum do pielęgnacji twarzy – RE9 Advanced od Arbonne

Formuła serum intensywnie regenerującego zawiera m.in. przeciwutleniacze, składniki roślinne oraz peptydy, które wspólnie tworzą formułę wspomagającą ochronę powierzchni skóry przed przyszłymi oznakami starzenia i pomagają nadać skórze młodzieńczy i pełen blasku wygląd. Skoncentrowana formuła pomaga zmniejszyć widoczność drobnych i głębszych zmarszczek, poprawiając wygląd skóry pod względem jędrności. Cena: 247 zł (30 ml)

Serum do pielęgnacji twarzy – Firming Serum ZO® Skin Health

To przełomowy preparat, chroniący przed starzeniem w zakresie utrzymania właściwej struktury skóry i zachowania owalu twarzy. Serum ujędrniające ma lekką formułę przeznaczoną dla każdego rodzaju skóry. Preparat dedykowany jest osobom z umiarkowanymi, a także zaawansowanymi oznakami starzenia. Jego główne działania opierają się na przywróceniu stabilności strukturalnej skóry, utrzymaniu integralności skórno-naskórkowej oraz napięciu i ujędrnieniu skóry. Cena: 1045 zł (47 ml)

Serum do pielęgnacji twarzy – La Prairie Anti-Aging Rapid Response Booster Serum

To najbardziej zaawansowane i najszybciej działające serum przeciwzmarszczkowe w kolekcji Anti-Aging. Łączy w sobie intensywne działanie wygładzające i restrukturyzujące. Innowacyjna formuła ze składników pochodzenia roślinnego oraz morskiego zapewnia idealne nawilżenie i wygładzenie skóry. Serum zmniejsza widoczność rozszerzonych porów i zmarszczek. Dzięki peptydom i neuropeptydom syntezuje kolagen oraz elastynę, co widocznie poprawia kondycję skóry. Cena: 1299 zł (50 ml)

Ocen: 0
Nie ma jeszcze komentarzy

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie będzie publikowany