SUPLEMENTY WSPIERAJĄCE URODĘ? TAK, ALE WYBIERZ JE MĄDRZE!

kolagen dla urodyCHCESZ JAK NAJDŁUŻEJ CIESZYĆ SIĘ MŁODĄ I PIĘKNĄ SKÓRĄ? DZIAŁAJ WIELOTOROWO! ODPOWIEDNIA PIELĘGNACJA, HIGIENICZNY TRYB ŻYCIA I ODPOWIEDNIO DOBRANY SUPLEMENT DIETY WSPIERAJĄCY OD WEWNĄTRZ TO JEDYNA DROGA DO CELU. POTRZEBUJESZ DROGOWSKAZU? PODPOWIADAMY, NA CO ZWRÓCIĆ UWAGĘ, PRZY WYBORZE SUPLEMENTÓW.

Upływ czasu jest nieunikniony, a zamiany zachodzące w naszej skórze można zobaczyć „gołym okiem”. Dla kobiet to szczególnie trudne. Bo choć lata mijają, to wewnętrznie wciąż czujemy się młode. I tak też pragniemy wyglądać! Obecnie obserwujemy też zmieniający się wzorzec piękna i podejścia do procesu starzenia. Nową filozofią staje się tzw. smart aging – współczesne kobiety preferują coraz mniej inwazyjne sposoby zachowania młodego wyglądu. Pragną wyglądać dobrze, ale nie sztucznie. Specjaliści są zgodni, że tylko holistyczne podejście pozwoli nam uzyskać oczekiwane rezultaty. I choć o pielęgnacji naszej skóry wiemy zazwyczaj dużo, to przy wyborze suplementu mamy już problem. Na co zwrócić uwagę przed zakupem?

SKŁADNIKI O POTWIERDZONEJ SKUTECZNOŚCI

Suplementy mają przede wszystkim stanowić wsparcie dla naszego organizmu, uzupełniać ewentualne niedobory witamin, minerałów i makro oraz mikroelementów . Dlatego tak ważne jest, by składniki w nich wykorzystane miały działanie potwierdzone w badaniach. Suplementy różnią się między sobą zawartością poszczególnych składników, proporcjami czy ich przyswajalnością. Np. w Kolagenowej formule piękna Remé wykorzystano VERISOL® – bioaktywne peptydy kolagenowe, które mają opatentowany profil peptydowy, zoptymalizowany do wspierania piękna od wewnątrz. 2500 mg to potwierdzona badaniami efektywna porcja bioaktywnych peptydów kolagenowych. Już po czterech tygodniach regularnego przyjmowania peptydów kolagenowych VERISOL® (2,5 g na dobę) można zauważyć efekty stosowania. Są to: poprawa elastyczności skóry, mniejsza widoczność zmarszczek, mniej cellulitu, mocniejsze paznokcie oraz grubsze włosy.

FORMA PODANIA I SMAK, CZYLI APETYT NA PIĘKNO

Nie lubisz łykać tabletek? Mało prawdopodobne, że będziesz regularnie przyjmować suplement. A to podstawa, by zobaczyć efekty. Formuła REMÉ to wygodna do stosowania forma proszku w trzech smakach do wyboru: truskawka z opuncją figową, pomarańcza
z marakują lub neutralny. Dzięki tej formie możesz przyjąć odpowiednią porcję kolagenu
za jednym razem!  Na rynku dostępne są również gotowe formy płynne, natomiast te zazwyczaj zawierają konserwanty.

REGULARNOŚĆ – KROK PO KROKU DO CELU

To klucz do sukcesu. Jednorazowe wyjście na siłownię nie sprawi, że stracisz nadprogramowe kilogramy. Podobnie jest z suplementacją. Tylko konsekwencja w ich przyjmowaniu może odpowiednio wesprzeć Twój organizm od wewnątrz. Jeśli będziesz pomijać dawki, to nawet najlepsze składniki nie będą miały szansy zadziałać.

TYLKO SPRAWDZONE ŹRÓDŁA

Rynek suplementów jest bardzo nasycony. Tego typu preparaty możemy kupić w internecie, supermarkecie czy stacji benzynowej. Jednak nie ryzykuj! Zawsze najlepszym miejscem zakupu jest apteka. Tam masz szanse na uzyskanie merytorycznego wsparcia farmaceuty i możesz mieć pewność, że produkt był prawidłowo przechowywany.

REMÉ Kolagenowa formuła piękna 

  • Neutralna 30 porcji)
  • Pomarańcza-Marakuja (30 porcji)
  • Truskawka-Opuncja figowa (30 porcji).

Cena: ok. 80 zł (150 g )

Ocen: 1
Nie ma jeszcze komentarzy

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie będzie publikowany