Kolagen i aloes – idealna pielęgnacja skóry oraz włosów na słoneczne dni

kolagenKosmetyki firmy Perfect Coll to produkty zawierające kolagen rybi. Ma on postać hydratu, który jest bardzo łatwo przyswajalny, a zarazem przyjazny i bezpieczny dla skóry. Perfect Coll wytwarza również innowacyjne produkty na bazie naturalnego wyciągu z aloesu, który idealnie chroni i nawilża skórę w upalne dni.  

Kolagen w kosmetykach

Produkty firmy Perfect Coll to znacznie więcej niż tylko ochrona przed słońcem oraz właściwa pielęgnacja skóry i włosów po kąpielach słonecznych. Są one aktywne biologicznie i łatwo przyswajalne przez ludzką skórę oraz idealnie zapobiegają procesom starzenia skóry oraz wspomagają jej odnowę.

Naturalny, aktywny rybi kolagen to innowacja na skalę światową. Opóźnia procesy starzenia skóry, ujędrnia ją i uelastycznia, poprawia jej gęstość i regeneruje, niweluje zmarszczki i zapobiega powstawaniu nowych, poprawia owal twarzy oraz przynosi twarzy efekt liftingu. Kosmetyki dedykowane do pielęgnacji włosów, chronią natomiast przed działaniem czynników zewnętrznych, jak też opóźniają procesy starzenia się włosa.

Preparaty z naturalnym aloesem

W ofercie Perfect Coll można również znaleźć kosmetyki z naturalnego aloesu. Te innowacyjne produkty organiczne zapewniają skórze naturalną i bezpieczną ochronę podczas ekspozycji na słońce. Synergia działania aloesu (baza kosmetyku), mineralnego filtru przeciwsłonecznego SPF 30 UVA-UVB oraz naturalnych składników aktywnych sprawiają, że jest to wybór idealny na słoneczne dni.

Ocen: 8
Nie ma jeszcze komentarzy

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie będzie publikowany