Makaron Pszenno-Kukurydziany Pesso

makaron pszenny

Pesso Makaron Pszenno-Kukurydziany to prosty, szybki i wygodny sposób na przygotowanie zdrowego, pełnowartościowego posiłku. Docenią go wszyscy ci, którzy na myśl o konieczności zagotowania garnka wody, wrzucenia do niego makaronu i pilnowania odpowiedniego momentu na zdjęcie go z kuchenki – rezygnują z obiadu, bo nie mają na to czasu. Teraz się to zmieni.

Szybki makaron

Pesso Makaron Pszenno-Kukurydziany powstaje wyłącznie ze składników zbożowych, bez dodatku środków spulchniających, stabilizatorów i emulgatorów. W tym przypadku to tylko mąka pszenna i kaszka kukurydziana oraz odrobina soli. Do wyboru mamy jeszcze Pesso: Makaron Pszenny, Pszenno-Owsiany i Pszenno-Kukurydziany.

WIĘCEJ: Dlaczego należy jeść makarony durum

Makaron jest lekkostrawny – bez dodatku tłuszczu, jajek, cukru, chemicznych ulepszaczy smaku oraz cholesterolu. Jako produkt zbożowy jest za to skarbnicą naturalnego, roślinnego błonnika, który sprawia, że szybciej jesteśmy w stanie nasycić głód. Zawiera też węglowodany złożone, witaminy oraz sole mineralne.

Sposób przygotowania makaronu:

• Na gorąco – porcję Pesso zalać taką samą ilością gorącej wody (na przykład 1 szklanka Pesso + jedna szklanka wody; 1 szklanka Pesso to około 2-3 porcje), następnie wymieszać i pozostawić pod przykryciem na ok. 2 minuty. Ponownie wymieszać i odczekać jeszcze 3 minuty.
• Na zimno – porcję makaronu Pesso zalać taką samą ilością zimnej wody, następnie wymieszać. Po około 10 minutach ponownie wymieszać i odczekać jeszcze 15 minut.

Cena: 4,50 zł (180 g) – w środku książeczka z przepisami

Ocen: 0
Nie ma jeszcze komentarzy

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie będzie publikowany