Kosmetyki do stylizacji NIVEA

kosmetyki do stylizacjiKosmetyki do stylizacji NIVEA maja nową formułę. Nie musisz wybierać między trwałością fryzury a pielęgnacją. Od teraz pianki i lakiery, uzupełnione o pantenol i witaminę B3, nie tylko świetnie utrwalają, ale również wzmacniają i chronią włosy nie wysuszając ich. Idealnie ułożona fryzura powinna utrzymywać się długo, wyglądać zdrowo i dodawać pewności siebie.

Kosmetyki do stylizacji – pantenol i witamina B3

Dlatego też znane na całym świecie formuły lakierów i pianek NIVEA zostały ulepszone o pantenoli odpowiadającą za nawilżenie witaminę B3. Podczas gdy pantenol wnika głęboko w strukturę włosów, by wzmacniać je od wewnątrz, wygładzić powierzchnię i przywrócić połysk, witamina B3 odżywia mieszki włosowe i poprawia ich ogólny wygląd.

To wręcz doskonałe kosmetyki do stylizacji. W nowej, ulepszonej linii do stylizacji NIVEA znajduje się aż 12 pianek i lakierów dla każdego typu włosów. Objętość, diamentowy połysk, podkreślenie loków, ochrona koloru czy elastyczne lub maksymalne utrwalenie? Wybierz efekt i zapewnij swoim włosom najdelikatniejszą stylizację nawet do 24h!

Pianka cena: 14,89 zł (150 ml)
Lakier cena: 13,29 zł (150 ml)

Ocen: 2
Nie ma jeszcze komentarzy

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie będzie publikowany