Kosmetyki do twarzy YOSKINE FACE-in-SHAPE

kosmetyki do twarzyKosmetyki do twarzy Yoskine FACE-in-SHAPE to selektywna linia supernowoczesnych, silnie liftingujących, przeciwzmarszczkowych preparatów. Inspirowana jest najnowszymi japońskimi trendami przeciwstarzeniowymi Y-ZONE LIFTING. W kosmetykach tych szczególną uwagę zwraca się nie tylko na odmłodzenie twarzy, ale także na korektę linii podbródka i szyi.

W linii kosmetyków do twarzy FACE-in-SHAPE z naturalnymi fitohormonami z bananowca znajdują się: silnie liftingujący krem na twarz i szyję na dzień SPF 10, silnie naprawczy krem na twarz i szyję na noc, kofeinowy krem wypełniający zmarszczki pod oczy i na powieki oraz serum „Nowa Skóra” na twarz i szyję z efektem podwójnego liftingu. Kosmetyki do twarzy mają za zadanie rozprasowanie zmarszczek, lifting dolnych partii twarzy, poprawę napięcia skóry szyi.

Kosmetyki do twarzy – naturalne hormony

Y-LIFTING FITOHORMONALNY – jeden z sekretów pielęgnacji dojrzałej skóry, szczególnie w okresie menopauzalnym. To kompleks naturalnych HORMONÓW ROŚLINNYCH pozyskiwanych z bananowca, które dostarczane do skóry kompensują zbyt małą ilość kobiecych hormonów – estrogenów i redukują efekty hormonalnego starzenia się skóry. Są to więc niesamowite kosmetyki do twarzy.

Kosmetyki do twarzy i joga twarzy

Rekomendujemy aplikację kosmetyków do twarzy z linii Yoskine Face in Shape połączyć z ćwiczeniami mięśni twarzy (Jogą Twarzy), według wskazówek.

JOGA TWARZY

joga twarzy

  • Nałóż kosmetyk do twarzy na obszar Y-ZONE, czyli na twarz, podbródek i szyję.
  • Ćwiczenia jogi twarzy polegają na robieniu „odpowiednich min” powodujących rozkurczanie i napinanie mięśni – instrukcja na obrazkach.
  • Ćwicz codziennie 5 minut, a będziesz zaskoczona efektami już po 3 tygodniach!

Kosmetyki do twarzy – co zawiera linia YOSKINE FACE-in-SHAPE

MULTI-LIFTING Y-ZONE FACE & NECK DAY CREAM SPF 10

KREM SILNIE LIFTINGUJĄCY NA ZMARSZCZKI NA DZIEŃ SPF 10, NA TWARZ I SZYJĘ
Krem na dzień SPF 10 z efektem rozprasowania najgłębszych oraz utrwalonych zmarszczek i bruzd. Zapewnia bardzo intensywny lifting, także dolnych partii twarzy – linii żuchwy, podbródka i szyi. Krem do twarzy chroni skórę przed wystąpieniem przebarwień. Cena: 149 zł (50 ml)

GLOBAL Y-ZONE ANTI-AGING FACE & NECK NIGHT CREAM

KREM SILNIE NAPRAWCZY NA ZMARSZCZKI NA NOC, NA TWARZ I SZYJĘ
Krem na noc, bogaty w wysoko aktywne składniki, które wspierają odbudowę skóry i odpowiadają za jej naprężenie i właściwe napięcie. Ten kosmetyk do twarzy wspomaga produkcję kolagenu, wypełniają nawet najgłębsze i mocno utrwalone zmarszczki, linie, a także bruzdy. Cena: 149 zł (50 ml)

POWERFUL WRINKLE FILLER CAFFEINE EYE CREAM

KOFEINOWY KREM WYPEŁNIAJĄCY ZMARSZCZKI POD OCZY I NA POWIEKI
Kofeinowy krem pod oczy i na powieki, zapewniający spektakularną metamorfozę skóry wokół oczu. Rewelacyjnie wygładza wszystkie typy zmarszczek i linii, także te najgłębsze i najbardziej utrwalone. Ten kosmetyk do twarzy niweluje oznaki zmęczenia, stresu i niewyspania. Cena: 129 zł (15 ml)

DOUBLE Y-LIFT „NEW SKIN” SERUM

SERUM „NOWA SKÓRA” Z EFEKTEM PODWÓJNEGO LIFTINGU NA TWARZ I SZYJĘ
Serum „Nowa Skóra” pod krem błyskawicznie wygładza cerę i spłyca zmarszczki, niemalże „ścierając” je z powierzchni skóry. Niweluje przebarwienia i widoczność rozszerzonych porów oraz silnie liftinguje skórę policzków, a także dolne partie twarzy. Ten kosmetyk do twarzy to skoncentrowane serum zwiększa skuteczność kuracji przeciwzmarszczkowej. Cena: 149 zł (30 ml)

Ocen: 2
Nie ma jeszcze komentarzy

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie będzie publikowany