Dwufazowy płyn micelarny NIVEA

dwufazowy płyn micelarnyDwufazowy płyn micelarny jest bardzo potrzebny do codziennego demakijażu. Płyn NIVEA nie tylko poradzi sobie ze zmyciem makijażu – także tego wodoodpornego. Równocześnie będzie dbał o skórę wokół oczu i nasze rzęsy. Wstrząśnij i usuń makijaż bez pocierania.

Czy zdarzyło Ci się kiedyś obudzić rano z ciemnymi podkówkami pod oczami? To pierwszy sygnał, że Twój kosmetyk nie radzi sobie ze zmyciem makijażu. Dobry płyn micelarny powinien zmywać make-up bez pocierania i naciągania delikatnej skóry wokół oczu. Dlatego warto wybrać taki, który bez problemów poradzi sobie ze zmyciem kosmetyków kolorowych, zwłaszcza tych wodoodpornych.

Dwufazowy płyn micelarny – wybierz najlepszy dla siebie

Do zmywania makijażu najlepiej sprawdzi się DWUFAZOWY PŁYN DO DEMAKIJAŻU OCZU z wyciągiem z bławatka. Jedna z faz zawiera olejki, więc odpowiada za rozpuszczanie kosmetyków, druga pełni rolę emulgatora. Płyn dba o warstwę lipidową i wodną skóry, więc nie zaburza jej naturalnej fizjologii, a co więcej – odżywia rzęsy i dba o skórę wokół oczu!

W linii dwufazowych płynów micelarnych od NIVEA znajdziemy również PROFESJONALNY PŁYN DO DEMAKIJAŻU OCZU MicellAIR dedykowany specjalnie do zmywania długotrwałego i wodoodpornego makijażu. Dzięki swojej wyjątkowej formule z kompleksem MicerllAIR i ekstraktem z czarnej BIO herbaty łagodnie oczyszcza twarz, usta i oczy oraz dodatkowo chroni i dba o rzęsy. PIELĘGNUJĄCY DWUFAZOWY PŁYN DO DEMAKIJAŻU przeznaczony jest do nawet najbardziej wrażliwej cery, pielęgnuje również rzęsy i skórę okolic oczu.

Dzięki NIVEA możesz szaleć z makijażem do woli! Bez względu na to, który płyn micelarny wybierzesz, skuteczne, proste i szybkie oczyszczenie gwarantowane! Cena: 15 zł (125 ml)

Ocen: 2
Nie ma jeszcze komentarzy

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie będzie publikowany