Żel do mycia twarzy NIVEA MicellAIR SKIN BREATHE

żel do mycia twarzyŻel do mycia twarzy NIVEA MicellAIR SKIN BREATHE powstał, aby sprostać oczekiwaniom wszystkich kobiet. Żel delikatnie oczyszcza, odświeża i wygładza skórę, natomiast zawarty w nim kawas mlekowy przygotowuje ją do aplikacji makijażu. Obecnie kobiety coraz częściej poszukują rozwiązań, które są szybkie, skuteczne i innowacyjne.

Żel do mycia twarzy – dla kogo

Nowy żel NIVEA MicellAIR SKIN BREATHE dedykowany jest kobietom, które poszukują szybkiego, a także skutecznego oczyszczenia. Dzięki wyjątkowym składnikom idealnie przygotowuje skórę rano przed nałożeniem makijażu oraz skutecznie oczyszcza na noc. Zawarty w nim kwas mlekowy i technologia micelarna, odpowiednia dla każdego rodzaju skóry, nie pozostawia na niej tłustego filmu. Ponadto dzięki formule łączącej w sobie moc czarnej herbaty oraz wyjątkową skuteczność kompleksu micelarnego delikatnie oraz skutecznie zmywa makijaż nie podrażniając przy tym skóry twarzy.

Żel do mycia twarzy – jak działa

Profesjonalny żel do mycia twarzy NIVEA MicellAIR SKIN BREATHE doskonale radzi sobie zarówno z mocnym, wieczorowym, wodoodpornym makijażem, jak i tym delikatnym, subtelnym, stosowanym w ciągu dnia. Dzięki swojemu wielofunkcyjnemu zastosowaniu pozostawia delikatnie oczyszczoną i odświeżoną skórę. W skład kultowej już linii NIVEA MicellAIR SKIN BREATHE wchodzą także: profesjonalne płyny micelarne do wodoodpornego i długotrwałego makijażu NIVEA MicellAIR SKIN BREATHE, chusteczki do demakijażu NIVEA MicellAIR SKIN BREATHE oraz płyn do demakijażu oczu NIVEA MicellAIR SKIN BREATHE.

Cena: 23,49 zł (125 ml)

Ocen: 1
Nie ma jeszcze komentarzy

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie będzie publikowany