Co na oparzenia? ARGOTIAB 2% krem

co na oparzeniaCo na oparzenia warto użyć? A co na rany? Okazuje się że skuteczny proces leczenia zapewnia ARGOTIAB 2% krem. Jest to wyrób medyczny z cząsteczkami aktywnego srebra, który likwiduje infekcje i przyspiesza regenerację skóry.

Nawet podczas wykonywania codziennych czynności jesteśmy narażeni na powstawanie oparzeń, otarć czy skaleczeń. Problem powstaje wtedy, gdy rana nie chce się goić. Już nawet 500 tysięcy osób w Polsce cierpi z powodu niegojących się ran, a powikłania związane z zakażeniem mogą mieć bardzo poważne konsekwencje.

TO CIĘ ZAINTERESUJE:

Oparzyłaś się? nie zawsze trzeba iść z tym do lekarza

Co na oparzenia będzie najskuteczniejsze?

Nowoczesnym rozwiązaniem, które pomoże zarówno na drobne, jak i przewlekłe, ciężko gojące się rany jest ARGOTIAB 2% krem. Produkt wyróżnia się silnym działaniem przeciwbakteryjnym, przeciwgrzybiczym i przeciwwirusowym. Zawarty w składzie kremu kompleks aktywnego srebra TIAB i wyciąg z Aloe vera, likwidują infekcje i zapewniają skórze doskonałe warunki do jej regeneracji.

ARGOTIAB 2% krem sprawdzi się w procesie leczenia ran, oparzeń, odleżyn, zmian odpieluchowych, podrażnień po depilacji, dezynfekcji rany po ugryzieniu insektów a nawet opryszczki wargowej. Może być stosowany zarówno na skórze dzieci, jak i dorosłych. Warto mieć go zawsze pod ręką. Świetnie sprawdza się również jako wyposażenie apteczki podczas egzotycznych podróży.

Produkt dostępny jest w aptekach bez recepty. Cena: 35 zł

Ocen: 0
Nie ma jeszcze komentarzy

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie będzie publikowany