Bezbolesne usuwanie plastrów? Z Akutolem to możliwe!

akutol na plastryNadchodzące lato i okres wakacyjny sprzyjają beztroskiej zabawie oraz wypoczynkowi na świeżym powietrzu. Szczególnie podczas dziecięcych psot nietrudno o zadrapania, skaleczenia, czy inne urazy powodujące mniejsze lub większe rany na skórze.

I to właśnie proces późniejszej pielęgnacji sprawia najwięcej bólu. Z pomocą przychodzi AKUTOL – DO BEZBOLESNEGO USUWANIA PLASTRÓW ORAZ OPATRUNKÓW. Łatwo i bezboleśnie pozwala usunąć plaster lub opatrunek pozostawiając skórę czystą i gotową do ponownego opatrzenia. AKUTOL działa natychmiastowo, szybko wysycha i jest łatwy w aplikacji. Nie narusza rany oraz ułatwia jej gojenie się. Produkt jest całkowicie bezpieczny, testowany dermatologicznie – nie podrażnia również delikatnej, suchej, czy bardzo wrażliwej skóry. Zawarty w preparacie Heksametylodisiloksan, po naniesieniu na skórę i odparowaniu nie powoduje żadnych efektów i skutków ubocznych.

AKUTOL – SZYBKA POMOC W CODZIENNYCH WYZWANIACH

AKUTOL, SPRAY DO BEZBOLESNEGO USUWANIA PLASTRÓW, sprawdza się nie tylko w przypadku drobnych zadrapań i ran. Produkt może być stosowany zarówno do opieki domowej jak i profesjonalnej, a jego unikalny skład pozwoli łatwo usunąć zarówno plastry kryjące jak i transdermalne oraz inne opatrunki przylepne, czy wyroby medyczne przyklejane do powierzchni ciała (plastry nikotynowe, plastry kinesiotapingowe na bazie kleju akrylowego, elektrody EKG).

Twórcy AKUTOLU, SPRAYU DO BEZBOLESNEGO USUWANIA PLASTRÓW, zwrócili również uwagę na pacjentów potrzebujących specjalistycznego leczenia. Spray sprawdza się w codziennej pielęgnacji oraz u pacjentów używających stomii, czy pomp insulinowych. Działanie AKUTOLU, SPRAYU DO BEZBOLESNEGO USUWANIA PLASTRÓW, szczególnie doceniają rodzice dzieci chorujących na cukrzycę typu I. Dzięki preparatowi częste zmiany plastrów nie są dokuczliwe, a ból towarzyszący odklejaniu sensora znika.

Proste użycie preparatu w 3 krokach: spryskaj plaster lub opatrunek AKUTOLEM, odczekaj 10-15 sekund i delikatnie oderwij plaster/opatrunek. Cena: ok. 19 zł

Ocen: 1
Nie ma jeszcze komentarzy

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie będzie publikowany