BIOELIXIRE ARGAN OIL – dwufazowa odżywka do włosów z keratyną

odżywka do włosów w sprayu

Codzienna pielęgnacja włosów polegająca na ich myciu, nakładaniu tradycyjnej odżywki i spłukiwaniu jej po kilku minutach. Nie zawsze znajdujemy na to odpowiednią ilość czasu i ochoty. Idealnym rozwiązaniem, pomagającym skrócić czas pielęgnacji, jest odżywka Bioelixire Argan Oil.

Odżywka ma dwie warstwy

W górnej, lżejszej, ukryte zostały drogocenne olejki, takie jak: oryginalny, selekcjonowany olejek arganowy, olejek jojoba i olejek słonecznikowy. Kompozycja kwasów tłuszczowych oleju arganowego gwarantuje optymalne nawilżenie włosów. Witamina E zawarta w oleju arganowym i słonecznikowym jest zaś jednym z najsilniejszych antyoksydantów – przewidziała wolnym rodnikom, doskonale nawilża oraz spowalnia proces starzenia się skóry głowy i włosów. Olejek jojoba zwiększa przyswajalność i wchłanianie składników olejku arganowego, a dodatkowo przeciwdziała utracie nawilżenia. Natomiast olejek słonecznikowy zmiękcza, regeneruje i nadaje blask. Tak bogata kompozycja składników nie tylko skutecznie odżywia włosy, ale także sprawia, że łatwo się rozczesują i nie elektryzują podczas stylizacji.

INNE: BIOVAX – ODŻYWKI BEZ SPŁUKIWANIA

Dolna warstwa jest mixem keratyny i filtrów UV, dzięki którym produkt świetnie nadaje się także na lato, jako parasol ochronny dla włosów. Dodatek płynnej keratyny, która jest jednym z najskuteczniejszych składników regeneracyjnych, wnika we włókno włosa i odbudowuje go od środka. Dzięki temu pasma staja się mocne, zdrowe, bardziej gładkie i pełne blasku.

Cena: 27 zł (250 ml)

Ocen: 0
Nie ma jeszcze komentarzy

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie będzie publikowany