Szampon Jantar z pigmentami rewitalizującymi kolor włosów farbowanych

szampon jantarSzampon Jantar to unikalne połączenie wyciągu z bursztynu o właściwościach pielęgnacyjnych, wzmacniających i ochronnych z koloryzującymi i wydobywającymi głębię barwy włosów pigmentami. Dwa wyjątkowe szampony stanowią odpowiedź na potrzeby włosów: naturalnych, farbowanych, rozjaśnianych i z pasemkami.

Bardzo delikatne receptury bez SLS i silikonów, nawilżające formuły z kondycjonerami ułatwiające rozczesywanie włosów i nadające im blask, a także ochrona koloru przed blaknięciem dzięki UV PROTECT SYSTEM to kolejne zalety nowej linii Jantar.

Naturalne włosy tracą blask, rozjaśniane żółkną, a z farbowanych z każdym kolejnym myciem wypłukuje się kolor. Dlatego tak istotna jest pielęgnacja, która zapewni im zdrowie, blask i piękny nasycony kolor. Właśnie dlatego powstały dwa nowe szampony marki Jantar.

Szampon Jantar rewitalizujący kolor WŁOSY BRĄZOWE i KASZTANOWE

Pierwszy szampon łączy ekstrakt z bursztynu z brązowym pigmentem, dzięki czemu podkreśla i wydobywa głębię koloru zarówno włosów: naturalnych, farbowanych jak i z pasemkami. Produkt przedłuża trwałość koloru i zapobiega blaknięciu włosów farbowanych. Formuła z witaminą B3 aktywizująca procesy naprawcze i poprawiająca kondycje włosów. Dodatkowo ten bardzo delikatny nie obciąża włosów.

Szampon Jantar rewitalizujący kolor WŁOSY BLOND i SIWE

Druga propozycja Jantar to połączenie ekstraktu z bursztynu z fioletowym pigmentem, który neutralizuje niepożądany żółty odcień włosów: naturalnych, rozjaśnianych, farbowanych i z pasemkami. Szampon nadaje włosom chłodny odcień i wydobywa głębię koloru oraz przedłuża trwałość koloru włosów farbowanych. Formuła z kationizowanymi proteinami ułatwia rozczesywanie i nadaje włosom miękkość i blask. Ten bardzo delikatny szampon nie obciąża włosów.

Cena: 15,50 zł (330 ml)

Ocen: 5
Nie ma jeszcze komentarzy

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie będzie publikowany