Suchy olejek do ciała i włosów NUXE Huile Prodigieuse® LIMITOWANA EDYCJA NA LATO

suchy olejek do ciała i włosów nuxeSuchy olejek do ciała i włosów NUXE powstał w hołdzie oddanej kobiecie i jej wewnętrznemu pięknu. Posiada on zdolność do regeneracji nie tylko skóry ale i włosów. Ma w swoim składzie niesamowite olejki.

Marka NUXE zaprosiła studentów francuskiego Penninghen – prestiżowej szkoły artystycznej zlokalizowanej w centrum Paryża, która szkoli przyszłe talenty we współczesnym designie, do stworzenia nowego projektu. Marce zależało, aby uczniowie, wykorzystując swoją kreatywność zaprojektowali limitowaną edycję butelki kultowego olejku, przedstawiającą lato.

Wyzwanie nie było łatwe, jednak młodzi studenci wykazali się imponującą kreatywnością. W wyniku tej współpracy stworzyli trzy wyjątkowe projekty limitowanych butelek bestsellerowego olejku do ciała Nuxe.

Suchy olejek do ciała i włosów NUXE w hołdzie kobiecie

Tryptyk w trzech wersjach kolorystycznych: żółtej, koralowej oraz trukusowej przedstawia trzy kąpiące się kobiety. Kobiece piękno to od lat ulubiony temat świata sztuki, bliski także marce Nuxe. To właśnie z miłości do kobiet powstał niemal 30 lat temu jej bestseller. Limitowana edycja Huile Produgieuse® 2020 to ukłon w stronę kobiecości.

Wielozadaniowy, uniwersalny suchy olejek posiada zdolność do regeneracji, odżywienia i upiększenia twarzy, ciała i włosów w jednym kroku. Ta pielęgnacja łączy w sobie siedem cennych olejków pochodzenia naturalnego: tsubaki (nawilżający), arganowy (regenerujący), macadamia (odżywczy), z ogórecznika (wygładzający), kameliowy (nawilżający), z orzechów laskowych (ochronny) oraz ze słodkich migdałów (zmiękczający).

Huile Prodigieuse® to produkt, który w 8 godzin nawilża, działa antyoksydacyjnie i regeneruje. Skóra jest odżywiona i zregenerowana oraz bardziej miękka.

  • 1 kropla Huile Prodigieuse® to 90% ochrony przed wolnymi rodnikami
  • ZMNIEJSZA ROZSTĘPY: -30%
  • redukcja intensywności widoczności, potwierdzona przez dermatologów.
  • SKUTECZNOŚĆ POTWIERDZONA PRZEZ PROFESJONALNEGO STYLISTĘ WŁOSÓW
  • +87% regeneracja włosów, +104% zwiększona elastyczność.

Cena: 136 zł (100 ml)

Ocen: 1
Nie ma jeszcze komentarzy

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie będzie publikowany