Naturalny żel do higieny intymnej YOPE

naturalny żel do higieny intymnej YOPENaturalny żel do higieny intymnej to kosmetyk dla każdej kobiety. YOPE przygotował dwa rodzaje, aby każda kobieta mogła wybrać to, co dla niej najlepsze. Bo każda jest inna i ma inne potrzeby. Te naturalne żele do higieny intymnej YOPE, są dostosowane do naturalnego odczynu okolic intymnych, a ich składniki aktywne pochodzą z natury i wielowiekowej tradycji zielarskiej.

Naturalny żel do higieny intymnej YOPE – dwa rodzaje do wyboru

Tak jak różne są kobiece potrzeby, tak każdy z żeli jest inny. Do codziennej pielęgnacji przeznaczony jest Naturalny żel do higieny intymnej Aloes i lukrecja, a do zadań specjalnych – Naturalny żel do higieny intymnej Geranium i żurawina, który wzmacnia mikrobiom i chroni przed infekcjami intymnymi.

Łagodność i bezpieczeństwo kosmetyków gwarantują dopracowane receptury, zawierające nawet 99% składników naturalnych i o niskim stopniu przetworzenia, o potwierdzonym certyfikatem Ecocert organicznym pochodzeniu.

Dzięki obecności prebiotyków i fermentowanej wody ryżowej żele wzmacniają mikrobiom skóry. Kwas mlekowy nawilża i przywraca strefom intymnym fizjologiczną równowagę pH, a naturalne, delikatne substancje myjące zapewniają długotrwałe uczucie świeżości i komfortu.

Cena: 19,99 zł (300 ml)

Ocen: 1
Nie ma jeszcze komentarzy

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie będzie publikowany