Balsam – Supreme Balm SAMARITÉ

balsamBalsam – Supreme Balm SAMARITÉ to kosmetyk, którego nie trzeba przedstawiać. Znany i uwielbiany przez Polki podbija rynek swoją multifunkcjonalnością i niezwykłą skutecznością. Supreme Balm z łatwością nawilży nasze ciało, zregeneruje skórę dłoni i ust a nawet pomoże zadbać o przesuszone końcówki włosów.

Balsam o 33 zastosowaniach

Supreme Balm SAMARITÉ to preparat o 33 zastosowaniach, od stóp do głów, świetny, jako balsam do ciała, krem do twarzy i pod oczy oraz nawilżająco – nabłyszczający balsam do ust. Nie zapomina również, o naszych chłopakach! Dzięki unikatowej formule pozbawionej wody i zawierającej aż 33 starannie wyselekcjonowane zioła można nim z powodzeniem pielęgnować brodę i brwi oraz zregenerować przesuszoną skórę dłoni i stóp. A jeśli Twój mężczyzna czynnie uprawia sport, to pamiętaj, że Supreme Balm SAMARITÉ to także doskonałe remedium na otarcia.

Balsam – co w sobie kryje

Czego chcieć więcej? Kompozycja Balmu to efekt pracy wybitnych ekspertów. Składa się w 99% z naturalnych składników aktywnych, co sprawia, że produkt wyjątkowo skutecznie i szybko zespaja się ze skórą. Pod wpływem jej ciepła zwiększa swoją objętość, co ułatwia rozprowadzenie czyniąc go niezwykle wydajnym. Po wmasowaniu wchłania się dwa razy szybciej niż zwykły balsam nie pozostawiając tłustego filmu. Dodatkowo Supreme Balm SAMARITÉ przepięknie pachnie! Produkt w swoim składzie nie wykazuje kontrowersyjnych składników takich jak parafina, oleje czy sztuczne zapachy. Jest zatem idealny dla całej rodziny również dla kobiet w ciąży i matek karmiących.

Cena: 29,99 zł (15 ml); 89,99 zł (90 ml)

Ocen: 1
Nie ma jeszcze komentarzy

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie będzie publikowany