Żel prebiotyczny do twarzy, oczu i ciała Samarite SUPREME CLEANSER

żel prebiotycznyW pielęgnacji, jak w baśni, 1 moment może zaważyć na szczęśliwym zakończeniu. Czas zdjąć zły czar z preparatów myjących. Od teraz wystarczy 1 moment, aby z czułością usunąć makijaż i skrupulatnie oczyścić skórę twarzy, okolic oczu i całego ciała. Prebiotyczny żel do mycia Samarité Supreme Cleanser, kosmetyk tak skuteczny, że nazwano go nadzwyczajnym, stosowany od stóp do głów zapewni skórze długie i szczęśliwe życie.

Oczyszczanie skóry to tylko jeden pozornie niewinny krok. Tymczasem to właśnie ten 1 moment może zmienić losy całej pielęgnacji! Jest jak magiczne zaklęcie, od którego zależy szczęśliwe zakończenie w postaci wyciszonej, emanującej blaskiem i wartej podziwiania skóry. Gdzie zatem znaleźć wróżkę, która rzuci na skórę taki piękny czar? W sekretnym Świecie Baśni Samarité, do którego wszyscy jesteśmy zaproszeni.

Oczyszczające zaklęcie

Prebiotyczny żel Samarité Supreme Cleanser jest dla skóry niczym oczyszczające zaklęcie. Za sprawą harmonijnie dobranej kompozycji roślin, starannie pozbawia skórę wszelkich zanieczyszczeń, nadmiaru sebum oraz makijażu twarzy i oczu, bez śladu podrażnień, łzawienia i uczucia ściągnięcia. Wystarczy 1 moment, a skóra oddycha z ulgą, jest wyciszona, emanuje promiennością i rozświetleniem tak, że domaga się bycia podziwianą w lustrze. Żel rekomendowany jest dla każdego rodzaju skóry, także tej nadwrażliwej, przesuszonej czy problematycznej i nietolerującej innych preparatów myjących. Już zaledwie jedna doza pompki wystarcza, by oczyścić skórę twarzy i oczu, a kilka by umyć całe ciało. 25 naturalnych ekstraktów, 92% składników pochodzenia naturalnego, 0 kontrowersyjnych dodatków i nawet 350 użyć przy pojemności 300 ml. Liczby, jak morały z bajek, nie kłamią!

I żyli długo i szczęśliwie!

Związek skóry i żelu prebiotycznego Samarité Supreme Cleanser jest jak najpiękniejszy baśniowy happy end. Po jego zastosowaniu skóra gotowa będzie – niczym Kopciuszek na bal – na kolejne zabiegi pielęgnacyjne. Ponadto ten magiczny w swojej skuteczności kosmetyk sprawi, że jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki z twarzy zniknie makijaż, a z włosów czy męskiego zarostu zanieczyszczenia.

To również doskonały preparat do higieny miejsc intymnych i idealny żel myjący dla kobiet w ciąży i matek karmiących. Jest bezpieczny dla skóry dzieci oraz dla skór, na które los rzucił urok świądu, podrażnień, oparzeń, atopii czy łuszczycy czy nadmiernej potliwości. Zniweluje nieprzyjemne zapachy z rąk, stóp i całego ciała, a nawet sprawdzi się jako preparat do prania ręcznego delikatnych, jedwabnych tkanin czy bielizny. Minimum 15 cudownych zastosowań! Żel prebiotyczny Samarité Supreme Cleanser to po prostu uniwersalne zaklęcie czystości dla skóry, które z etapu oczyszczania czyni pierwszy rozdział Twojej bajki o… skórze jak z bajki. Teraz i na zawsze.

Cena: 89,99 zł (300 ml)

Ocen: 1
Nie ma jeszcze komentarzy

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie będzie publikowany