Żelowa maska Purederm – ultra nawilżanie

żelowa maskaŻelowa maska to kosmetyk wyróżniający się swoją strukturą. W ofercie marki Purederm znajdziemy wyjątkowa wersję takiej maseczki stworzoną z opatentowanego przez markę materiału. Dzięki zawartości aloesu, lotosu, wody bambusowej, aminokwasów, ceramidów oraz ekstraktów ziołowych pozwoli nam po 20 minutach cieszyć się  doskonale nawilżoną, pełną blasku cerą o młodzieńczym wyglądzie.

Żelowa maska – bariera wodna

Maseczka wykonana z żelowego, opatentowanego materiału doskonale przylega do twarzy, zapewniając komfort stosowania i zwiększając skuteczność działania składników zawartych w esencji. Znajdziemy w niej aloes, lotos, wodę bambusową, aminokwasy, ceramidy i ekstrakty ziołowe. Dzięki temu intensywnie nawilża skórę, poprawiając jej elastyczność, redukują widoczność zmarszczek, przywracając gładki i pełen blasku wygląd i jedwabistą miękkość.

Sposób użycia: dokładnie umyj i osusz twarz. Następnie użyj toniku. Wyciągnij ostrożnie maseczkę i nałóż na twarz – żelowa strona maseczki powinna dotykać skóry. Delikatnie odklej zewnętrzny materiał, zaczynając od dolnej części. Wygładź maseczkę i pozostaw na 20-25 minut, następnie ściągnij maseczkę, a resztę esencji wklep w skórę twarzy i szyi.

Cena: 18,99 zł

Ocen: 0
Nie ma jeszcze komentarzy

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie będzie publikowany