Maseczki do twarzy NIVEA

maseczki do twarzy niveaMaseczki do twarzy NIVEA to chwila relaksu dla skóry. Naturalnie piękna i zdrowo wyglądająca cera jest pożądana przez każdą z kobiet. Niestety coraz więcej zewnętrznych czynników negatywnie wpływa na jej wygląd. Czy jest na to ratunek? Wybierz jedną z trzech (a może wszystkie z trzech) maseczek NIVEA na dzień i na noc z linii NIVEA Q10 plus C, NIVEA Q10 POWER oraz NIVEA URBAN SKIN i… sprawdź sama!

Maseczki do twarzy NIVEA – czym się charakteryzują

Maseczki do twarzy oznaczają nie tylko odżywienie, ale także chwilę pielęgnacji, którą poświęca się wyłącznie sobie. Relaksują zarówno umysł, jak i skórę. A ponieważ działają ekspresowo, dostarczając jednocześnie skoncentrowane dawki cennych składników, pomogą utrzymać zdrowo wyglądającą cerę na dłużej. NIVEA przedstawia trzy unikalne maseczki dla każdego typu cery:

  • 10-minutową Maskę w Płachcie NIVEA Q10 plus C z Odżywczym Serum, Koenzymem Q10 i Witaminą C, która redukuje zmarszczki, zapewnia dawkę energii zmęczonej skórze dodatkowo ją odżywiając. Cena: 14,39 zł (sztuka)
  • Detoksykującą Maskę na noc melt-in NIVEA URBAN SKIN GOOD NIGHT z Bio-Zieloną Herbatą, Kwasem Hialuronowym i Prowitaminą B5, która wspiera proces detoksykacji dla widocznie promiennej skóry redukując oznaki zmęczenia. Cena: 26 zł (50 ml)
  • Maskę na noc melt-in NIVEA Q10 POWER do twarzy szyi i dekoltu z kombinacją 50 proc. więcej Koenzymu Q10 oraz Kreatyny, która zapewnia odżywienie skóry przez 24h. Cena: 46 zł (50 ml)
Ocen: 3
Nie ma jeszcze komentarzy

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie będzie publikowany