Żel do higieny intymnej Joanna Naturia

żel do higieny intymnejŻel do higieny intymnej to podstawowy kosmetyk każdej kobiety. Wrażliwe okolice intymne u kobiet wymagają bowiem szczególnej uwagi. Produkty do mycia powinny być z jednej strony ultradelikatne, a z drugiej skuteczne. Dlatego zamiast zwykłego żelu pod prysznic czy mydła, które może wysuszać lub podrażniać, warto stosować żele do higieny intymnej.

Żel do higieny intymnej Joanna Naturia – co zawiera

Ich odpowiednio skomponowane składniki myjące w połączeniu z ekstraktami z ziół sprawiają, że produkty mogą być stosowane przez kobiety w każdym wieku, również w okresie ciąży i menopauzy. W ofercie Joanna Naturia znajdziemy trzy żele do higieny intymnej: z nagietkiem lekarskim, babką lancetowatą i korą dębu. Wszystkie zawierają kwas mlekowy, którzy utrzymuje właściwy, lekko kwaśny odczyn pH odpowiedni dla kobiecej sfery intymnej, chroniąc ją przed podrażnieniem i zaczerwienieniem.

Kosmetyki mają łagodną formułę i subtelny zapach, więc na długo zapewniają uczucie komfortu i czystości. Żel z nagietkiem lekarskim został stworzony z myślą o młodych kobietach, dzięki właściwościom bakteriobójczym, przeciwzapalnym, przeciwwirusowym i przeciwgrzybiczym. Żel z babką lancetowatą sprawdzi się w okresie ciąży i połogu – łagodzi podrażnienia i działa przeciwzapalnie. Żel z korą dębu to produkt idealny dla kobiet dojrzałych – wzmacnia mechanizmy obronne skóry i przeciwdziała stanom zapalnym.

Ocen: 2
Nie ma jeszcze komentarzy

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie będzie publikowany