Maseczka na twarz Eveline Cosmetics

maseczka na twarz Eveline CosmeticsMaseczka na twarz Eveline Cosmetics sprawi, że poczujesz się w domu jak w najlepszym SPA. Znajdź więc chwilę tylko dla siebie i zrelaksuj się w domowym zaciszu. Maseczki na twarz nie tylko wpływają na stan skóry, ale też poprawiają nastrój, pomagają pozbyć się stresu, który towarzyszy nam każdego dnia.

W zależności od składników zamkniętych w saszetkach, kilkanaście minut najlepszego relaksu z maseczką na twarzy skutecznie przywróci równowagę, odświeży i nawilży zmęczoną cerę.

Maseczka na twarz Eveline Cosmetics – Pore Minimizer

Pore Minimizer dwuetapowy zabieg redukujący widoczność porów to produkt łączący działanie rozgrzewającego peelingu i chłodzącej krio-maski. Pozwala najpierw na otwarcie porów i ich głębokie oczyszczenie, a następnie na ich zamknięcie i zminimalizowanie widoczności. Idealnie skomponowane naturalne skladniki aktywne sprzyjają odżywieniu naskórka. Cera staje się odświeżona, a równowaga przywrócona. Cena: 3,99 zł/2×5 ml

Maseczka na twarz Eveline Cosmetics – Bubble Face Mask

Oczyszczająca maseczka w płachcie Bubble Face Mask bąbelkowa wzbogacona o aktywny węgiel, kwas hialuronowy, ekstrakt z papai, pomarańczy i cytryny doskonale usuwa zanieczyszczenia, delikatnie złuszcza, detoksykuje oraz matuje, pozostawiając cerę odświeżoną i promienną. Maska w postaci tkaniny nasączona jest serum, które zmienia się w aktywną pianę, dzięki czemu substancje aktywne wnikają głęboko w pory i dokładnie je oczyszczają. Cena: 8,99 zł/1 szt.

Ocen: 0
Nie ma jeszcze komentarzy

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie będzie publikowany