Maria Nila TRUE SOFT – prawdziwie miękkie włosy

włosyMaria Nila to marka wegańskich produktów do włosów, znana w Polsce dzięki kultowym maskom koloryzującym. Teraz szwedzki producent profesjonalnych kosmetyków fryzjerskich przedstawia linię TRUE SOFT, dzięki której odkryjesz etyczny sposób na piękne, miękkie włosy.

Maria Nila nie jest zwyczajną firmą produkującą kosmetyki do włosów. Produkty marki nie mają w sobie żadnych składników pochodzenia zwierzęcego oraz są nietestowane na zwierzętach. Maria Nila, opracowując wysokiej jakości produkty wegańskie, ułatwia podejmowanie działań w kierunku stworzenia zrównoważonego i bardziej przyjaznego świata.

Twoje włosy polubią True Soft

W takiej filozofii powstała też seria TRUE SOFT, która sprawia, że nawet najbardziej suche, szorstkie i zniszczone włosy stają się delikatne i miękkie w dotyku.

Zawarty w niej olej arganowy zapobiega puszeniu i elektryzowaniu się włosów, a technologia COLOUR GUARD COMPLEX chroni przed utratą koloru. Seria składa się z szamponu, odżywki i maski.

Maria Nila TRUE SOFT SHAMPOO

Delikatny szampon do włosów suchych, który nadaje miękkości, nawilża i wzmacnia strukturę włosa. Nie zawiera siarczanów i parabenów. Cena: 99 zł (350 ml)

Maria Nila TRUE SOFT CONDITIONER

Odżywka do włosów suchych ułatwiająca rozczesywanie, która nadaje miękkości, nawilża i wzmacnia strukturę włosa. Cena: 99 zł (300 ml)

Maria Nila TRUE SOFT MASQUE

Delikatna formuła pielęgnacyjna dla włosów suchych, która nawilża i odżywia włosy, zapewniając jedwabistą gładkość. Maskę należy nakładać na świeżo umyte włosy i pozostawić na włosach przez 5 do 10 minut. Następnie spłukać i nałożyć odżywkę. Zabieg stosować 1-2 razy w tygodniu. Cena: 111 zł (250 ml)

Ocen: 0
Nie ma jeszcze komentarzy

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie będzie publikowany