Nowe jednominutowe maski Urban Detoks od NIVEA

niveaDwie nowe maski Nivea – intensywnie nawilżającą oraz głęboko oczyszczającą – które w zaledwie 1 minutę zadbają o skórę i przywrócą jej naturalny blask! Idealna propozycja dla kobiet żyjących w biegu.

Zdrowy tryb życia to dla większości z nas niezwykle istotny aspekt. Jednocześnie, coraz częściej deklarujemy chęć do zmiany swojego stylu życia na zdrowszy. Niestety jedną z przeszkód w osiągnięciu tego celu to życie w mieście, które często odbija się na naszej skórze.

Dlatego dwie nowe maski Urban Detoks – intensywnie nawilżająca z ekstraktem z zielonej herbaty i kwasem hialuronowym oraz głęboko oczyszczająca pory z ekstraktem z magnolii i rozgrzewającą formułą – to idealne uzupełnienie codziennej pielęgnacji. Dwa nowe warianty masek, przy skróconym czasie aplikowania do 1 minuty, to jeszcze głębsze oczyszczenie i nawilżenie suchej skóry, a co równie ważne – znacząca redukcja stresorów środowiskowych.

TO CIĘ ZAINTERESUJE:

Domowe maseczki na twarz

Skuteczne sposoby na pękające naczynka na twarzy

W skład linii Urban Detoks NIVEA wchodzą

Maska 1-minutowa z ekstraktem z magnolii: Rozgrzewająca, żelowa formuła oczyszcza skórę z toksyn, redukując stresory środowiskowe oraz miejskie zanieczyszczenia. Głęboko oczyszcza, odblokowuje oraz zauważalnie zmniejsza pory, zapewniając czystą, gładką i zdrową cerę.

  • Zawiera ekstrakt z magnolii i rozgrzewającą, żelową formułę.
  • Oczyszcza skórę z toksyn, redukując stresory środowiskowe oraz miejskie zanieczyszczenia.
  • Głęboko oczyszcza, odblokowuje oraz zauważalnie zmniejsza pory

Cena: 16,99 zł

Maska 1-minutowa z zieloną herbatą i kwasem hialuronowym: Oczyszcza skórę z toksyn, redukując stresory środowiskowe. Intensywnie nawilża, zapewniając piękną i promienną cerę.

  • Zawiera zieloną herbatę i kwas hialuronowy.
  • Oczyszcza skórę z toksyn, redukując stresory środowiskowe.
  • Intensywnie nawilża.
  • Zapewnia piękną i promienną cerę.

Cena: 16,99 zł

Ocen: 0
Nie ma jeszcze komentarzy

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie będzie publikowany