Odżywki dla fal, loków i sprężynek od Cantu

kosmetyki do włosówWłosy teksturowane są cudowne, przyciągają wzrok i dodają uroku. Posiadaczki fal, loków oraz sprężynek doskonale wiedzą, że aby ich skręty były w dobrej formie muszą poświęcić się odpowiedniej pielęgnacji. W niektórych przypadkach, droga do wypracowania prawidłowej techniki oraz rutyny bywa wyboista, jednak finalnie każda #curlygirl osiąga upragniony efekt.

Bez zdrowych włosów nie uzyskamy pożądanych efektów. Dlatego, jako eksperci od włosów teksturowanych przypominamy o odpowiedniej pielęgnacji włosów podczas wakacji. W tym czasie należy chronić włosy przed nadmierną ekspozycją na słońce i promienie UV, które nie tylko niszczą je, ale także wysuszają. Do dbania o fale, loki oraz sprężynki używaj kosmetyków z proteinami. To one wypełniają ubytki w łusce włosa i ją regenerują, dodają włosom sprężystości oraz zwiększają ich odporność.

Nieodłącznym elementem pielęgnacji są także odżywki. Na przykład Hydrating Cream Conditioner od Cantu. To wybór rekomendowany dla włosów o każdej porowatości, odpowiada za utrzymanie nawilżenia w głębi włosa, a także wygładza i dociąża kosmyki. W przypadku fal, loków oraz sprężynek warto zaprzyjaźnić się również z odżywkami bez spłukiwania, które mogą pełnić rolę odżywczej maski. Cantu Leave-in Conditioning Repair Cream należy do kosmetyków tego typu. W dodatku można go stosować także na włosach wymagających regeneracji, odżywienia oraz nawilżenia. Odżywka bez spłukiwania Cantu zabezpiecza pasma przed szkodliwym działaniem czynników zewnętrznych, takich jak słona woda, wiatr, czy słońce, nadaje im lekkości oraz chroni przez rozdwajaniem.

Oprócz wyposażenia się w odpowiednie produkty do pielęgnacji włosów, warto wypracować także nawyki, które zagwarantują sukces twojej rutynie. A mianowicie, fale, loki oraz sprężynki rozczesujemy na mokro, zaraz po myciu. Można to robić przy użyciu grzebienia z szeroko rozstawionymi ząbkami lub przy pomocny własnych dłoni. Natomiast suszenie tego rodzaju włosów wykonujemy suszarką z dyfuzorem oraz opcją chłodnego nawiewu powietrza.

Ocen: 1
Nie ma jeszcze komentarzy

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie będzie publikowany