Nowe bakalie od Bakalland

bakalie

W nowej ofercie bakalii Bakalland znalazły się: Złote Owoce i Słoneczne Trio. Te egzotyczne i soczyste bakalie o ciekawym wyglądzie oraz słodko-kwaśnym smaku doskonale sprawdzą się jako pożywna przekąska. Bakalie te mogą być też dodatkiem do ulubionych potraw.

Bakalland: Złote Owoce (miechunka peruwiańska)

Dojrzewające na wysokich i nasłonecznionych stokach Andów Złote Owoce, to prawdziwy „eliksir życia”. Jędrne, pełne miąższu, całe suszone owoce miechunki peruwiańskiej stanowią naturalną dawkę cennych składników odżywczych. Bakalie bez konserwantów i sztucznych dodatków, wzbogacone sokiem z trzciny cukrowej, są prawdziwą bombą witaminową i źródłem dobrej energii. Złote Owoce to naturalna dawka niezbędnych witamin i minerałów m.in.: żelaza, wspomagającego produkcję czerwonych krwinek, magnezu, dodającego energii czy potasu, pomagającego w utrzymaniu prawidłowego ciśnienia krwi. Miechunka jest bogatym źródłem witaminy C.
Cena: 6,99 zł (60 g)

WIĘCEJ: Bakalie w diecie najmłodszych!

Bakalland: Słoneczne Trio

Słoneczne Trio bakaliowe to naturalna dawka energii i zdrowia – zawarta w owocach witamina B1 (tiamina) utrzymuje prawidłowy poziom metabolizmu energetycznego. To także źródło błonnika, który korzystnie wpływa na przemianę materii, a także potasu usprawniającego pracę serca. Unikalna mieszanka starannie wyszukanych, dorodnych i dojrzałych owoców, to gwarancja najlepszego smaku i propozycja pełnowartościowej i niebanalnej przekąski w ciągu dnia.
Cena: 5,49 zł (100 g)

Ocen: 0
Nie ma jeszcze komentarzy

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie będzie publikowany