Skoncentrowane nawilżenie cery – serum SOLVEA

serumWysoka koncentracja składników aktywnych to podstawa skuteczności kosmetyków w formie serum. Sięgając po propozycję marki Solvea zapewnimy naszej cerze intensywne i głębokie nawilżenie, widoczną redukcję drobnych linii na twarzy oraz jedwabistą gładkości i efekt rozświetlenia. Serum warto wprowadzić do codziennych zabiegów pielęgnacyjnych ponieważ doskonale uzupełnia ono działanie kremów wyraźnie poprawiając zdrowie i wygląd naszej cery.

Serum – skoncentrowane składniki

O skuteczności serum Solvea decydują zawarte w nim, silnie skoncentrowane składniki aktywne. Kluczową rolę w nawilżaniu skóry odgrywa tu TRI-molecule HYALURON zawierający cząsteczki hyaluronowe o zróżnicowanej wielkości i przenikalności. Uszczelniają one skórę, zabezpieczając ją przed utratą wody oraz stymulują jej naturalne pozyskanie z organizmu. Dzięki temu wypełniają od wewnątrz zmarszczki oraz napinają skórę. Drugi składnik – roślinny komponent o nazwie Hydromanil – działa jak System Sekwencyjnego Zaopatrywania skóry w małe cząsteczki substancji nawilżających. Z kolei HA-Tetr Aqua Film 4D poprawia barierę lipidową skóry tworząc na niej warstwę 4D. Wzmacnia także naturalną funkcję ochronną skóry w walce z promieniowaniem UV oraz zanieczyszczeniem powietrza. Efektów dopełnia zawarty w kosmetyku Niacynamid, czyli witamina B3. Nie tylko stymuluje on syntezę kolagenu oraz zwiększa produkcję ceramidów w warstwie lipidowej skóry, ale również zmniejsza utratę wody z naskórka. Dzięki temu powoduje lepsze nawilżenie skóry i poprawę jej jędrności.

INNE: NIESKAZITELNA CERA JESIENIĄ – czy jest na nią szansa

Po serum powinna sięgnąć każda kobieta, która uskarża się na przesuszoną, odwodnioną i pozbawioną elastyczności cerę. Kosmetyk należy aplikować codziennie rano i wieczorem na oczyszczoną skórę twarzy, szyi i dekoltu. Dla uzyskania optymalnego efektu po wchłonięciu serum, należy zastosować odpowiedni krem.

Cena: 40 zł (30 ml)

Ocen: 0
Nie ma jeszcze komentarzy

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie będzie publikowany