Kosmetyki do pielęgnacji cery zestresowanej Synchroline

Kosmetyki do pielęgnacji cery zestresowanejStres nie służy skórze, więc potrzebne są kosmetyki do pielęgnacji cery zestresowanej. Z odsieczą przychodzi nam firma Synchroline. Preparaty tej firmy z pewnością pomogą zadbać o siebie.

Panująca epidemia koronowirusa wymusiła na nas zmianę zachowań. Zamknięcie w domach sprzyja makijażowemu detoksowi, to również okazja, aby lepiej zadbać o siebie. Często jednak w praktyce wygląda to inaczej – zamiast promiennej, nawilżonej i odżywionej cery, mamy więcej zaskórników i nasila się trądzik.

Kosmetyki do pielęgnacji cery zestresowanej – lekki krem

Pod wpływem stresu słabnie funkcja ochronna płaszcza hydrolipidowego co wpływa na zaostrzenie zmian trądzikowych, a dodatkowo powoduje odwodnienie cery. Pomoże nam w pielęgnacji Aknicare Cream. To lekki krem przeznaczony do codziennej pielęgnacji cery tłustej i mieszanej, ze słabo i średnio nasilonym trądzikiem zapalnym oraz zaskórnikowym. Zawarte w nim składniki aktywne: cytrynian trietylu, GT-peptide-10, linolan etylu oraz kwas salicylowy (0,5%) wpływają na wszystkie cztery przyczyny powstawania trądziku: łojotok, bakterie Cutibacterium Acnes, nadmierną keratynizację ujść mieszków włosowych oraz stan zapalny, skutecznie walcząc z problemami cery trądzikowej. Jego zaletą jest także zawarty w nim kwas hialuronowy, który głęboko nawilża skórę, przeciwdziałając jej przesuszeniu. Cena: 49 zł

Kosmetyki do pielęgnacji cery zestresowanej – woda micelarna

Nawet jeśli w trakcie domowej izolacji robisz detoks od makijażu, twój skóra i tak wymaga starannego oczyszczenia rano i wieczorem. Zrezygnuj jednak z agresywnych środków myjących, które usuwając zanieczyszczenia zniszczą naturalną barierę lipidową naskórka. Wypróbuj aktywną wode mineralną Sensicure PWS. Zapewnia skórze łagodnego oczyszczanie nie naruszając warstwy lipidowej naskórka. W przeciwieństwie do agresywnych środków myjących – oczyszcza skórę z zanieczyszczeń pozostawiając ją nawilżoną poprzez ograniczenie przeznaskórkowej utraty wody. Efekt nawilżenia wzmacnia połączenie ksylitolu z glicerolem – wspólnie pomagają przywrócić funkcje barierowe skóry. Preparat dostosowany do potrzeb cery wrażliwej i nadreaktywnej. Cena: 48 zł (250 ml)

Ocen: 1
Nie ma jeszcze komentarzy

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie będzie publikowany