Młodość na dłużej – to możliwe!

młodość

Idealnie gładka, pełna blasku skóra twarzy bez śladów zmarszczek to marzenie każdej kobiety. Obecne na rynku dostępnych jest bardzo wiele kuracji przeciw starzeniu się skóry. Czy jednak są to skuteczne sposoby na zachowanie pięknej cery na dłużej?

Krem – pierwsza pomoc, by zatrzymać młodość

Najważniejszym elementem w trosce o młody i promienny wygląd twarzy są odpowiednio dobrane kosmetyki, dopasowane do naszego wieku i rodzaju skóry. Podstawą powinno być zadbanie o jędrność skóry. Dlaczego? Jędrność to synonim piękna i młodego wyglądu. Dostępne obecnie na rynku kremy odpowiadają głównie za napięcie i elastyczność skóry. Nie stanowią rozwiązania tak efektywnego jak zabiegi chirurgiczne, jednak aplikowane odpowiednio wcześniej, mogą delikatnie spowolnić proces starzenia.

Zbawienna dieta

Odpowiednio zbilansowana dieta dostosowana do indywidualnych potrzeb to jeden z ważniejszych elementów wpływających na zachowanie młodego wyglądu. To, co jemy nie tylko wpływa na nasze samopoczucie, ale ma również bardzo duży wpływ na kondycję skóry. W swojej diecie warto zadbać o różnorodność składników, wzbogacić ją o błonnik, żelazo, magnez czy wapń. Ważna jest również odpowiedniej podstawa naszego jadłospisu – warto postawić na warzywa, owoce, pełnoziarniste pieczywo, nabiał i ryby.

INNE: Naturalne sposoby na młodą skórę

Pamiętaj! Alkohol i papierosy nie są sprzymierzeńcem pięknego wyglądu. Wpływają one nie tylko negatywnie na cerę, ale również przyspieszają starzenie się komórek.

Zaawansowana rozwiązanie w walce o młodość

Co zrobić, gdy wszystko zawodzi – kremy, dieta i zabiegi upiększające nie dają oczekiwanych rezultatów? W przypadku, kiedy kosmetyki okażą się niewystarczającym rozwiązaniem warto spróbować medycyny estetycznej. Coraz częściej kliniki medycyny stają naprzeciw wymaganiom klientów i starają się odkryć nowe nieinwazyjne technologie pomagające zachować młody wygląd na dłużej. Wśród tych, którzy cenią sobie procedury skuteczne i niepowodujące długiego okresu rekonwalescencji niesłabnącą popularnością cieszą się nowoczesne, laserowe zabiegi odmładzające. Jednak pacjenci, którzy wymagają więcej, mogą już skorzystać z zabiegów z zastosowaniem lasera nowej generacji – Fotona 4D. To pierwsze na świecie urządzenie do laserowego endoliftingu twarzy. Wyjątkowość zabiegu laserowego Fotona 4D polega na działaniu zarówno na zewnętrznej powierzchni twarzy, jak i wewnątrz jamy ustnej. Pozwala to na kurczenie się kolagenu na całej grubości tkanek, dla osiągnięcia trwałego ujędrnienia.

Fotona 4D to coś więcej niż piękno…

Fotona 4D to zabieg nieinwazyjny, zakładający krótki czas rekonwalescencji oraz stanowiący alternatywę dla zabiegów z użyciem wypełniaczy. Umożliwia pełną odbudowę kolagenu i wypełnienie bruzd nosowo-wargowych już po pierwszym zabiegu. Dzięki dokładnemu dostosowaniu głębokości i parametrów, leser cechuje największa wydajność, precyzja oraz bezpieczeństwo.

Ocen: 0
1 komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie będzie publikowany