Erotyczne fantazje Polaków

fantazje seksualne

Jedno ukradkowe spojrzenie, delikatnie przygryzione usta, chwila intymności w windzie czy sypialni…

Co dzieje się, gdy kochankowie nie chcą jedynie czytać o gorącym seksie, a pragną przeżyć go w swojej sypialni? Drobne gesty czy dwuznaczne sytuacje mogą poprowadzić wprost na wyżyny rozkoszy we dwoje. Oczywiście pod warunkiem, że porzucicie książkę czy oglądanie filmu, na rzecz… rzeczywistych wrażeń!

Mniej seksu?
Jak pokazują badania przeprowadzone na zlecenie marki Durex w 2015 roku, aż 65% Polaków woli swoje pragnienia przekuwać w rzeczywistość, niż oddawać się fikcji. Mimo to zaledwie 21% ankietowanych uprawia seks regularnie dwa razy w tygodniu. Czy dostęp do nowych technologii i książek z erotycznym podtekstem mogą mieć wpływ na ten alarmujący spadek aktywności seksualnej? Niepokoi fakt, że 5 razy więcej mieszkańców Polski, każdego dnia ogląda telewizję w łóżku niż uprawia seks, a 3 razy więcej przegląda internet i ulega czarowi social media.

Rzeczywistość  a fikcja
Książki czy filmy przedstawiające odważne sceny dla dorosłych, w tej chwili są ogólnodostępne w kulturze popularnej i rozpalają wyobraźnię niejednego czytelnika – bez względu na płeć. Z tego powodu panuje przekonanie, iż staliśmy się poszukiwaczami przygód… seksualnych. Tymczasem co 3. osoba ostatni raz wypróbowała w sypialni czegoś nowego ponad rok temu lub nawet dawniej! Dziwi fakt, że prawie 48% Polaków nigdy nie brało udziału w odgrywaniu fantazji seksualnych w związku, podczas gdy ponad 60% chciałaby, aby ich partner był bardziej pomysłowy we wprowadzaniu nowości czy zabaw w łóżku. 15% z nas chętnie wypróbowałoby w sypialni gadżety erotyczne, ponad 14% – chciałoby być zdominowanym, a 13,5% – pragnie wypróbować seks w trójkącie.

Ocen: 1
Nie ma jeszcze komentarzy

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie będzie publikowany