Delikatne mydło w kostce Barwa Cosmetics

mydło w kostceMydło w kostce wraca do łask. Barwa Cosmetics przygotowała szare mydło oraz mydło dla dzieci i niemowląt. Są naturalne i nie zawierają alergenów, sztucznych barwników.

Życie w wielkich miastach, przebywanie w klimatyzowanych pomieszczeniach i środkach transportu nie sprzyja naszej skórze. Coraz więcej osób zmaga się z problemem suchej, wrażliwej skóry oraz z wszelkiego rodzaju reakcjami alergicznymi. Typowym objawem jest uczucie ściągnięcia i podrażnienia, a także dyskomfort po kąpieli lub myciu rąk. Dlatego warto szukać kosmetyków, które swoim składem zapewniają niwelowanie tego problemu oraz pielęgnację problemowej skóry.

Szare mydło w kostce – hipoalergiczne

Tradycyjne Polskie Szare Mydło Barwa stworzone na bazie oleju roślinnego to naturalny, delikatny produkt dedykowanym osobom o szczególnie wrażliwej skórze oraz alergikom. Mydło skutecznie usuwa zabrudzenia, nie podrażniając skóry. Może być stosowane do mycia rąk oraz całego ciała. Dodatkowo sprawdza się także jako środek piorący, z powodzeniem zastępując zwykłe proszki, mogące wywołać reakcje alergiczne. Produkt jest w pełni naturalny i został przetestowany dermatologicznie. Cena: 1,99 zł (100 g)

Delikatne mydło w kostce dla niemowląt i dzieci

Wyjątkowo łagodne naturalne mydełko z ekstraktem z kwiatu rumianku, który łagodzi podrażnienia i chroni przed wysuszeniem. Polecane zwłaszcza do codziennej pielęgnacji skóry dzieci od pierwszych dni życia, a także dla dorosłych o skórze szczególnie wrażliwej, suchej lub skłonnej do alergii. Produkt jest w pełni naturalny i został przetestowany dermatologicznie. Cena: 2 zł (100 g)

Ocen: 0
Nie ma jeszcze komentarzy

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie będzie publikowany