Pasta do zębów z olejem z nasion konopi z serii Organic Line

pasta do zębów organicTa organiczna, certyfikowana pasta zawierająca aż 99 % składników naturalnych, które pielęgnują, chronią oraz koją. Kompleksowa, organiczna pielęgnacji jamy ustnej od ECODENTA, posiada unikalny w swojej kategorii certyfikat COSMO ORGANIC, który jest potwierdzeniem jej jakości i autentyczności. Produkty oznaczone tym certyfikatem dają gwarancję, że do ich wyprodukowania zostało użyte minimum 95% składników organicznych. 

Olej konopny posiada wiele cennych właściwości pielęgnacyjnych i zdrowotnych, a jego zastosowanie nie ogranicza się tylko do kosmetyki. Konopie zawierają wiele związków, które mają dobroczynny wpływ na organizm człowieka. Nowością jest wykorzystywanie oleju konopnego w pastach do zębów, które dzięki temu unikalnemu składnikowi, w naturalny sposób pielęgnują, chronią i leczą.

Pasta do zębów i unikatowe składniki

Wyjątkowa pasta ECODENTA jest naturalna i wegańska. Stworzona przy współpracy ze stomatologami oraz odontologami i zatwierdzona przez Uniwersytet Medyczny w Kownie. Jest bogata w naturalne składniki i zawiera:

  • olej z nasion konopi – o działaniu przeciwzapalnym;
  • matcha – zielona herbata – w naturalny sposób zwalcza próchnicę;
  • cytrynian potasu – zmniejsza wrażliwość;
  • sok z aloesu – nawilża i regeneruje;
  • olejek eteryczny z mięty pieprzowej – odświeża oddech.

Cena: 21,99 zł

Ocen: 1
Nie ma jeszcze komentarzy

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie będzie publikowany