Ziołowy balsam do ciała Supreme Balm SAMARITÉ

ziołowy balsam do ciałaWłaśnie na rynku pojawił się ziołowy balsam do ciała. Supreme Balm, bo tak się nazywa jest jedyny w swoim rodzaju. Zawiera solidna dawkę ekstraktów roślinny i ani kropli wody. Z nim pożegnasz problemy swojej skóry.

Ziołowy balsam do ciała – co zawiera

W składzie Supreme Balm znajdziemy solidną dawkę ekstraktów roślinnych, takich jak np. wyciąg z owoców dzikiej róży, wyciąg z arniki górskiej czy szałwii lekarskiej oraz nie mniej olejów np. z awokado, jojoba, ze słodkich migdałów oraz lanolinę i masło shea. Zbierając te wszystkie składniki do jednego, czerwonego pojemniczka uzyskujemy niesamowicie odżywczą recepturę, która ma nie tylko właściwości pielęgnacyjne, ale również może bardzo pozytywnie oddziaływać na różne problemy skórne. Skład Supreme Balm to 99% składników naturalnych, 1% to inne substancje, które pozawalają zachować mu trwałość i właściwości przez długi czas.

Ziołowy balsam do ciała – jak działa

Supreme Balm wyróżnia nie tylko wyjątkowo bogaty skład bazujący na aż 33 starannie wyselekcjonowanych ziołach ale przede wszystkim fakt, że nie znajdziemy w nim wody. Dzięki temu ta jego mega odżywcza i ultra skoncentrowana natychmiast regeneruje skórę oraz koi podrażnienia. Po nałożeniu niewielkiej ilości kosmetyku na skórę pod wpływem jej ciepła zwiększa on swoją objętość co nie tylko ułatwia jego rozprowadzenie, ale jednocześnie czyni go niezwykle wydajnym. Balm wchłania się dwa razy szybciej niż zwykły balsam i przez kolejne 72 godziny chroni skórę przed dalszymi uszkodzeniami.

Ziołowy balsam do ciała – dla kogo jest przeznaczony

Balm zalecamy wszystkim osobom ze zdrową skórą, które chcą profilaktycznie o nią zadbać. W takim wypadku wystarczy stosować go co 2 lub 3 dzień. Polecamy go również wszystkim pacjentom z ogólnie pojętym problemem suchości skóry, który w połączeniu z różnymi czynnikami egzogennymi oraz endogennymi może być podłożem dla rozwoju różnego rodzaju dermatoz. Dotyczy to m.in.: chorób takich jak łuszczyca. Supreme Balm bardzo dobrze sprawdzi się również jako preparat łagodzący egzemy czy otarcia.

Cena: 29,99 zł (15 ml); 89,99 zł (90 ml)

Ocen: 1
Nie ma jeszcze komentarzy

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie będzie publikowany