Wybielanie zębów: jak zachować efekt na dłużej?

wybielanie zębówWybielanie zębów w domu czy w gabinecie dentystycznym – niezależnie od tego chcemy aby ich biel trwała jak najdłużej. Pomoże w tym nowy płyn do płukania ust Rapid White Extend-A-White.

Decyzję o upiększeniu uśmiechu podejmuje coraz więcej z nas. W zależności od naszych oczekiwań i możliwości finansowych możemy zarówno wybielać zęby samodzielnie w domu, jak i skorzystać z profesjonalnego zabiegu u stomatologa. Niezależnie od wyboru warto poszukać sposobu na wydłużenie efektu wybielonych zębów.

Wybielanie zębów płukanką

Nie wystarczy ograniczyć przyjmowania zmieniającego kolor szkliwa jedzenia i napojów – warto sięgnąć po nowy płyn do płukania ust Rapid White Extend-A-White.

Rapid White Extend-A-White to produkt do codziennego stosowania umożliwiający utrzymanie efektu bielszych zębów na dłużej. Innowacyjna formuła płynu pozwala zapobiec powstawaniu przebarwień. Produkt jest szczególnie polecany do stosowania po zabiegu wybielania zębów – zarówno metodami domowymi (paski wybielające, systemy wybielające, pasty wybielające), jak i profesjonalnymi u stomatologa. Regularne stosowanie Rapid White Extend-A-White umożliwia zredukowanie przyszłych przebarwień nawet o 50%.

Cena: 29,99 zł

Ocen: 0
Nie ma jeszcze komentarzy

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie będzie publikowany