Na suchość w ustach MucoDry X

suchość w ustachGrzejące kaloryfery wysuszają powietrze, a co za tym idzie pojawia się suchość w ustach. Może to powodować pieczenie, chrypkę, kaszel, a także problemy z mówieniem czy połykaniem. Aby temu zapobiec należy stosować preparaty w spray-u, które nawilżają jamę ustną.

Podczas zimy przebywamy w ogrzewanych pomieszczeniach, czy to w domu, pracy czy w szkole. Jednak rozgrzane kaloryfery, które zapewniają nam komfort cieplny, w połączeniu z zamkniętymi oknami, obniżają wilgotność powietrza (do 10-20%). Suche powietrze mocno podrażnia i uszkadza błonę śluzową, która wyściela nie tylko gardło i nos, ale również pokrywa oko.

Spray na suchość w ustach

Aby zapobiegać suchości w ustach, a także łagodzić jej objawy, stosować można preparat w spray-u MucoDry X, który:

– natychmiast nawilża jamę ustną i stymuluje naturalne wydzielanie śliny

– powleka delikatną warstwą ochronną jej błonę śluzową

– łagodzi podrażnienia i uczucie pieczenia

– ułatwia mówienie i połykanie

– daje uczucie świeżości w ustach

– redukuje nieprzyjemny zapach i smak.

TO CIĘ ZAINTERESUJE:

Witaminy: zajrzyj do ust i zobacz jakich witamin ci brakuje

Idealne usta jesienią – sprawdź, jakie tricki są na topie!

MucoDry X to wyrób medyczny opracowany w Szwajcarii, przez pracowników naukowych firmy Peters Krizman AG, a w Polsce dystrybuowany jest przez Aurea Pharma. Polecany jest szczególnie osobom z odczuwalną suchością jamy ustnej: nauczycielom, po radioterapii, diabetykom, osobom przyjmującym leki (np. nadciśnieniowe, beta blokery, w terapii depresji i nerwic, antyhistaminowe, środki zmniejszające przekrwienie i obniżające ciśnienie krwi, przeciwbiegunkowe, obniżające napięcie mięśniowe, stosowane przy nietrzymaniu moczu oraz chorobie Parkinsona), a także seniorom.

Ocen: 0
Nie ma jeszcze komentarzy

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie będzie publikowany