Spierzchnięte usta polubią pomadki Eveline Cosmetics

spierzchnięte ustaSpierzchnięte usta to ogromna udręka dla wielu z nas. Latem wysusza je słońce, a podczas zimowych miesięcy przenikliwy wiatr. Delikatna, pozbawiona ochrony skóra szybko staje się popękana, a w dodatku nie wygląda atrakcyjnie. Twoje usta będą piękne i w dobrej formie przez cały rok, jeśli właściwie o nie zadbasz.

Odżywcze i ochronne pomadki od Eveline Cosmetics, to klucz do idealnego wyglądu ust. Co więcej dzięki tym pomadkom pielęgnacja będzie super przyjemna, bo to prawdziwa eksplozja owocowych smaków!

Spierzchnięte usta  – wybierz pomadkę ochronna

Delikatna skóra ust bardzo szybko reaguje na działanie niekorzystnych warunków zewnętrznych. Ochronę zapewnią kosmetyki o bogatych formułach, stanowiące skuteczną barierę przed wysuszeniem. Dlatego pomadki Eveline Cosmetics polecane są do codziennej pielęgnacji ust. W ich skład wchodzą olejki owoców, witaminy A+E, miód, masło shea.

Do wyboru są: Truskawkowy sorbet, Miód z pomarańczą, Mus pomarańczowy oraz niezawodna pomadka S.O.S Expert. Dzięki regularnemu stosowaniu pomadek, usta będą dobrze nawilżone i wygładzone. Owocowe zapachy i wygodny sposób aplikacji sprawiają, że pielęgnacja jest nie tylko skuteczna, ale także wyjątkowo przyjemna!

Cena: 7,99 zł

Ocen: 1
Nie ma jeszcze komentarzy

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie będzie publikowany