Krem do twarzy i ciała od Eveline Cosmetics

krem do twarzy i ciałaMarka Eveline Cosmetics proponuje skoncentrowany, odżywczo–regenerujący krem do twarzy i ciała z serii Royal Snail. Zawarty w nim filtrowany śluz ślimaka, połączony z najskuteczniejszymi składnikami odżywczymi umożliwia natychmiastową regenerację skóry. Przeznaczony jest dla niej i dla niego.

Kosmetyki multifunkcyjne mają swoich wiernych fanów. Zarówno kobiety jak i mężczyźni oczekują produktów, które można stosować zarówno do pielęgnacji twarzy, jak i ciała. Uniwersalną i skuteczną pielęgnację zapewni krem do twarzy i ciała z serii Royal Snail.

Krem do twarzy i ciała – co zawiera

Skoncentrowany, odżywczo – regenerujący krem do twarzy i ciała Royal Snail to kosmetyk, który wykorzystuje niezwykły potencjał regeneracyjny filtrowanego śluzu ślimaka, naturalnego, morskiego kolagenu i 24 karatowego złota, działając jak skoncentrowana ampułka naprawcza. Kosmetyk pomaga odbudować barierę ochronną skóry, zapewnia głębokie nawilżenie 24H i spektakularne odżywienie. Filtrowany śluz ślimaka, działając jak intensywnie regenerujący kompleks, zapewnia odbudowę, naprawę i skuteczne nawilżenie skóry. 24K złoto wygładza naskórek, przywracając miękkość i elastyczność. Blue Collagen™ skutecznie wiąże wodę w naskórku, zwiększając poziom nawilżenia i poprawiając jędrność skóry.

Cena: 12,99 (200 ml)

Ocen: 3
Nie ma jeszcze komentarzy

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie będzie publikowany