Skrzyp polny na zdrowe włosy, skórę i paznokcie

skrzyp polnySkrzyp polny jest sprzymierzeńcem urody. Zawarty jest w preparacie Skrzypolen z biotyną. Zawiera aż 7 składników: ekstrakt ze skrzypu polnego, mielone nasiona lnu, biotynę, cynk oraz aminokwasy siarkowe:L-cysteine, L-metionine i taurynę.

Skrzy polny – suplement diety

Skrzyp polny sprzyja utrzymaniu włosów, skóry i paznokci w dobrej kondycji. Biotyna przyczynia się do utrzymania prawidłowego metabolizmu makroskładników odżywczych oraz metabolizmu energetycznego. Pomaga zachować zdrowe włosy i skórę. Cynk jest mikroelementem biorącym udział w procesie podziału komórek oraz pomagającym w prawidłowej syntezie DNA i białka. Przyczynia się do utrzymania prawidłowego metabolizmu witaminy A, kwasów tłuszczowych, węglowodanów i makroskładników odżywczych. Cynk pomaga w prawidłowym funkcjonowaniu układu odpornościowego i w ochronie komórek przed stresem oksydacyjnym.

TO CIĘ ZAINTERESUJE:

Suplementy diety: czy warto je łykać?

Naturalne suplementy diety – fakty i mity

ZALECANE SPOŻYCI E I ZASTOSOWANIE:

Dorośli 2 kapsułki dziennie. Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Skrzypolen z biotyną polecany jest osobom dorosłym w celu wspomagania zachowania zdrowego stanu skóry, włosów i paznokci.

Cena: 11 zł (48 kapsułek)

Ocen: 1
Nie ma jeszcze komentarzy

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie będzie publikowany